Yurt İçi Yurt Dışı Hava Yolu Saatli Teslimat

Yurt İçi Yurt Dışı Hava Yolu Saatli Teslimat

Kargo taşıma işlemlerinde tercih edilebilecek en hızlı yöntem, hava yolu ile yapılan taşımacılıktır. Uçaklar ile kargo gönderimi yapmak hem hızlı hem de çok güvenli bir işlemdir. Yurtiçi yurtdışı havayolu saatli teslimat yönteminde yurt içi ve yurtdışı için kargo gönderimi için firmamız tarafından uçaklar kullanılarak hızlı bir gönderi taşımacılığı yapılır. Gönderiler taşınırken bütün aşamalarda profesyonel ekipler ile çalışan firmamız, her zaman kaliteli bir şekilde teslimat yapmaktadır. Kargo merkezden çıkarılmadan önce gerekli işlemler yapılır ve bundan sonra uçağa yükleme tamamlanır. Daha sonra uçak gideceği havaalanına doğru yola çıkar. Havaalanında yetkili personelimiz tarafından kargo paketleri alınır ve teslimat adresine doğru götürülür. Firmamız tarafından teslimat tamamlandıktan sonra ise gönderi sahibi ile iletişime geçilir. Firmamız, saatli teslimat imkanı ile tam zamanında işlem yapmaktadır. Özellikle acil evrak ve belge teslimi konusunda bu işlemler çok yararlı olmaktadır.

Yurtiçi yurtdışı havayolu Saatli Teslimat

Saatli Teslimatın Kargo Takip Numarası

Yurtiçi yurtdışı havayolu saatli teslimat ile yapılan kargo taşımacılığı çok hızlı olur. Firmamız, saatli teslimat imkanı sunmaktadır ve bu sayede birçok önemli evrak, iletilmesi gereken yere ulaştırılır. Kargonun teslimatı, firmamızın vermiş olduğu takip numarası ile izlenmektedir. Bu takip numarası aracılığı ile kargo paketinin bütün hareketleri internet sitemiz üzerinden görüntülenebilir. Kargo takibi sayesinde de gönderinin durumu rahatlıkla kontrol edilebilmektedir. Bununla birlikte gönderi teslim edildikten sonra anında bildirim yapılmaktadır. Böylece gönderi sahibi, kargo hakkında her zaman bilgi alabilmektedir. Firmamız tarafından bütün ürünlerin ambalaj ve paketlemesi çok dikkatli bir şekilde yapılır. Böylece teslimat sırasında herhangi bir zarar görülmesi önlenir. Ayrıca hava yolu ile yapılan taşımacılık işlemlerinde kargoya sigorta yapılmaktadır.

Saatlik Teslimatta Yapılan Kargo Sigortalama İşlemi

Hava yolu kullanarak yurt içinde teslimat yapan firmamız, taşıdığı bütün ürünlere sigorta yapmaktadır. Bu sayede ürüne herhangi bir zarar gelmesi durumunda karşı tarafa hak talep etme imkanı verilmektedir. Saatlik teslimat için firmamız, ekipler halinde gönderi taşımacılığı yapmaktadır. Bu sayede tam saatinde hizmet verilmektedir. Hava yolu kullanarak hızlı ve güvenli bir şekilde kargo taşımacılığı yapmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız saatinde yapılan teslimatlar ile hızlı kargo gönderimi yapmaktadır.