Yurtdışına Kargo Fiyatları

Yurtdışına Kargo Fiyatları

İnternet üzerinden baktığımızda İnternet arama motorlarında en çok soruların başında yurtdışına kargo fiyatları ne kadar gibi sorular gelmektedir. Çünkü günümüzde artık pek çok kurumsal  müşteriler yurtdışına ürün satmakta ve bu ürünleri kargo ile gönderdiğinden dolayı kargo ücretlerini merak etmektedir. Yurtdışına kargo göndermek için firmamızdan teklif alabilir, bütçenize uygun olması durumunda yurtdışına kargo gönderimlerinizi firmamıza yaptırtabilirsiniz.

Yurtdışına Kargo Fiyatları

Yurtdışına Kargo Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Yurtdışı kargo fiyatlarına en çok etki eden faktör alıcının bulunduğu ülkenin bize olan mesafesidir. Hemen arkasından gideceği ülkeye hava deniz, kara yolu  ya da havayolu gibi ulaşım olanaklarını hangisini kullanılacağı yurtdışı kargo fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. Gönderiniz ağırlığı ve ebattı da kargo fiyatlarından etkili rol oynanmaktadır. Yurtdışına kargo fiyatları teklif almak için firmamızın kargo talep formunu doldurarak bilgi alabilirsiniz.

Yurtdışına Hangi Ürünler Kargolanır?

Yurtdışına kargo fiyatları kadar hangi ürünlerin kargo ile gideceği konusunda büyük merak konusu olmuştur. Çünkü bazı kaçakçılar kargo hizmetinden yararlanarak kargo ile yurtdışına kaçak mal ve tehlikeli madde gönderme ya da oradan buraya getirme  olayına girmektedir. Bu nedenle kargo firmaları bu konuda oldukça ehemmiyetli olup kargo ile gönderilecek ürünleri bizzat kendileri  paketleyip yurtdışına göndermektedir. Patlayıcı maddeler ile silahlar, kimyasal ya da tıbbı atıklartütün ürünleri ve bunu taklit eden yan ürünler, kredi kartı veya  nakit para, dolar Euro  yiyecek et ve içecekle,parfüm, traş  losyon ürünleri ve benzeri gibi ürünler hariç her türlü ürün, evrak ve belgeleri yurtdışına kargo ile gönderebilirsiniz.

Yurtdışına Kargo gönderimi için Hangi Ulaşım Aracını Tercih Etmeliyim?

Yurtdışına kargo gönderimlerinizin uçak kargo, denizyolu kargo ve karayolu kargo gibi ulaşım ağından herhangi birisi ile gönderebilirsiniz.Yurtdışı kargo gönderimi için çoğunlukla uçak kargo hizmeti daha çok tercih edilmektedir. Özellikle alıcısına acil yetişmesi olan ya da ısıya karşı hassasiyeti olan ürünlerde uçak kargo ulaşım ağını tercih etmeniz gerekmektedir. Bu konuda firmamızdan bilgi alabilir gönderinizi en hızlı bir şekilde yurtdışı adresine teslim edilmesi için gönderinize uygun ulaşım ağı ile yurtdışına kargolayabilirsiniz.