Yurt Dışı Yurtiçi Tam Tır

23 Şub by Uçak Kargo

Yurt Dışı Yurtiçi Tam Tır

Tam Tır

Uluslararası yük taşımacılığının önemli kollarından birisi karayolu taşımacılığıdır. Özellikle İran, Irak gibi bölge ülkelerine, Avrupa’ya, Kafkas ülkelerine, Rusya’ya ve Balkanlara tır sevkiyatı oldukça yoğundur. Hem ithalat hem de ihracat taşımalarında şirketler karayolu taşımacılığına ilgi göstermektedir. Firmamız uluslararası kargo taşımacılığının lider firması olarak işletmelerin karayolu taşımacılığı gereksinimlerine de pratik, ekonomik ve kaliteli çözümler sunmaktadır. Şirketlerin Yurtdışı Yurtiçi Tam Tır parsiyel, proje taşımacılıkları yapılmakta, gerektiğinde express hizmet de verilmektedir.

Yurtdışı Yurtiçi Tam Tır

Karayolu Taşımacılığı Talepleri

Ülkemiz firmaları tarafından yürütülen ekonomik faaliyetler esnasında küçük çaplı kargolar söz konusu olmakta birlikte tam tır yükler de oluşmaktadır. Hatta firmaların onlarca tır vasıtası ile taşınabilen yükleri olabilmektedir. Firmamıza internet sitemizden ya da çağrı merkezimizden ulaşan işletmelerle doğrudan irtibata geçilerek yükün nitelikleri sorulmaktadır. Tam tır yüklerde, yükün mevcut bulunduğu adrese en yakın olan aracımız sevk edilerek yük alınmaktadır. Araç saymızın fazlalığı ve dağıldıkları bölgeler dikkate alındığında her bölgede bulunan araçlarımız maliyetleri düşürmektedir. Tam tır yüklerde, araçlarımıza müşterinin bilgisi dışında başkaca bir yükleme yapılmamaktadır. İşin niteliği gereği uygun dorseye sahip araçlarımız yönlendirilmektedir.

Karayolu Taşımacılığı İşlemleri

Firmamız tarafından işin niteliğine göre farklı alanlardan yükleme yapılarak müşterinin yükünün tam tır olması sağlanmaktadır. Böylelikle daha ekonomik bir taşıma ücreti ortaya çıkmaktadır. Firmamızın ürün toplama hizmeti sayesinde parça ürünler tam tır yük konumuna getirilebilmektedir. Firmamızın yıllar içinde oluşmuş hizmet ağı sayesinde hızlandırılmış bir hizmet ortaya çıkmaktadır. Firmamız tam tır hizmetlerini Ro-Ro, intermodal hizmetlerde de uygulamaktadır.

Tam Tır Taşımacılık Özellikleri

Firmamız tarafından verilen tam tır hizmetlerinde tonaj ve ebatlar konusunda firmamız tüm ülkelerin yasalarına hâkimdir. Ona göre ülkeler arasındaki farklılıklar göz önüne alınarak yükleme yapıldığından herhangi bir hukuki sorun yaşanmaz. Firmamız tam tır hizmetlerinde gerektiğinde hızlandırılmış teslimat hizmeti sunar. Gerekli ısı şartları firmamız tarafından oluşturulur. Tehlikeli statüde yer alan mallar da firmamız tarafından taşınır. Firmamız bu mallara göre gerekli güvenlik önlemlerini alır. Araçlarımız düzenli bakımdan geçirilir ve şoförlerimiz uluslararası şartlar konusunda eğitilir. Firmamız tatil günleri de hizmet vermekte olup, bayramlar da dâhil olmak üzere taşıma işlemine devam eder. Kısmi ya da tam tır veya kamyon işleriniz için firmamızla iletişime geçiniz.

Yurtdışı Yurtiçi Tam Tır ihtiyaçlarınıza hızlı ve kolay çözümler, Tam Tır, Çeşitli Tonaj ve Ebatlar, İthalat ve İhracat, Isı Şartları, Tehlikeli Maddelerin taşınması gibi konularda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat