Yurt Dışı Kargo

Yurt Dışı Kargo

Geçmişten günümüze insan hayatı değişmiştir. Teknolojinin gelişmesi yeni iş sahalarının oluşmasına imkan vermiştir. İnsan hayatını kolaylaştırmak ve daha refah bir hayat yaşamalarını sağlamak amacıyla farklı iş sahaları doğmuştur. İnsan hayatını kolaylaştırma ve hızlı yurt dışı kargo taşımacılık hizmeti vermek amacıyla kargo sektörü oluşmuştur. Geçmişte taşımacılık hizmeti ilkel yöntemler ile at arabası vb. araçlarla teslim edilecek yerin mesafesine göre uzun bir süreçte sağlanmakta idi ve gerekli tedbirler yeterli alınamadığı için teslimi sağlanacak gönderi sarsıntı ile hasar görebilmekte idi. Teknolojinin gelişmesi ile kargo sektörü ortaya çıkmış ve ihtiyaç doğrultusunda hızlı bir şekilde gelişim göstermiştir. Günümüzde taşımacılık hizmeti kargo firmaları aracılığı ile talep doğrultusunda uzak mesafelere, kısa sürede, uygun fiyata, hasarsız bir şekilde verilmektedir.

Yurt Dışı Kargo

Yurt Dışı Kargo Taşımacılık Hizmeti Verirken Alınan Tedbirler

Kargo firması aracılığı ile taşımacılık hizmetinden faydalandığınız takdirde gönderinizin sevkiyat sırasında hasar görmemesi için bir dizi tedbirler alınır. Bu tedbirler gönderinizi hızlı ve hasarsız bir şekilde belirtiğiniz adrese teslim etmek içindir. Taşımacılık hizmeti uzman bir kadro tarafından gerekli tedbirler alınarak verilmelidir. Kargo firması bünyesinde çalışan her birey alanında eğitim almış uzman kişilerdir. Paketleme ve hasarsız taşıma alanında eğitim almış bireyler talep ettiğiniz taşımacılık hizmeti için öncelikle gönderinizi sisteme kayıt eder. Hasar görebilecek gönderi ise paketleme hizmetinde bunu göz önünde bulundurarak balonlu ambalaj ürünü ile ambalaj edildikten sonra kolilenir.Gönderi üzerine ise kırılır ibaresi yazılır. Talep edilen kargo hizmetine göre uygun taşıma yolu tercih edilir. Hızlı sevkiyat istenildiği zaman uça yolu ile sevkiyat sağlanır. Gönderi teslimatı sağlanana kadar gerekli özen gösterilir. Kırılgan ürünler ise sigortalı taşıma hizmetinden faydalanarak taşınır.

Kargo Ücret Hesaplama

Taşımacılık hizmeti almak istediğiniz zaman bu hizmeti uygun fiyata hızlı sevkiyat ile size sunacak kargo firmasından satın alabilirsiniz. Bu hizmet karşılığında talep edilecek ücret ise desi hesaplamasına göre yapılmaktadır. Bu hesaplamada bir yerden başka bir yere taşınması istenilen kolinin eni, boyu ve yüksekliği ölçülür. Kolinin ağırlığı tartılır. Çıkan sonuca göre ücret talep edilir. Kargo firmamızın sunduğu hizmetlerden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.