Yurt Dışı Kargo Koli Gönderimi

Yurt Dışı Kargo Koli Gönderimi

Kargo hizmeti almaya karar verdiğiniz an sizin için güvenli, hızlı hizmet verecek birçok kargo firmasının olduğunu göreceksiniz. Teknolojinin gelişmesi kargo hizmetlerinin kalitesini arttırmıştır. Kargo hizmeti alacağınız kişiler alanında bir tecrübeye sahip ve özenle çalışan kişilerdir. Kargo hizmetinde güvenli ve hızlı gönderi taşımanın ve hasarsız teslimatın sağlanması için uygun yurt dışı kargo koli gönderimi ve ambalaj ürünü kullanılması önemlidir. Bu sebeple kargo firmasının özel olarak paketleme hizmetlerinde kullandığı farklı boyutlarda özel üretim koliler bulunmaktadır.

Yurt Dışı Kargo

Yurt Dışı Kargo Hizmetinde Kullanılan Koliler

Kargo hizmetinde farklı boyutlarda özel üretim koliler kullanılır. Bu koliler sert kartondan üretilmiş ama hafif bir yapıya sahiptir. Böylelikle nakliye aşamasında sarsıntıdan kolide yırtılma ve ezilme gibi sorunlar yaşanmaz. Hafif bir yapıya sahip olması taşıma esnasında kolaylık sağlar. Farklı boyutlarda üretilen kolilerden uygun olanı seçilir. Uygun olan koli seçilirken gönderiden daha büyük bir koli seçilir. Kolinin daha büyük seçilme sebebi gönderiyi sarsıntıdan korumak için koliyi uygun dolgu ürünü ile destekleyip gönderiyi koli içinde sabitlemektir. Aırbox adı verilen ve kırılgan, hassas ürünleri taşıma esnasında hasardan muhafaza etmek için kullanılan ürünler tek başına kullanılabileceği gibi koli ile de kullanılabilir. Rulo şeklinde gönderilerin hasar görmeden teslimi için kullanılabilecek üçgen şeklinde farklı boyutlarda üretilmiş ambalaj ürünü ise kullanımda maksimum koruma sağlar. Hızlı, güvenli ve kolay paketleme hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Gönderinizi kendi çabalarınız ile kolileyebileceğiniz gibi kargo firmamız tarafından bu muhafaza yeterli görülmediği takdirde ekstra tedbirler alınır. Kargo elemanlarımız gönderiyi taşıma ve teslimat aşamasında hasar görmemesi için özenle paketler ve gerekli tüm tedbirleri alır.

Yurt Dışı Kargo Hizmetinde Koli Kullanmanın Önemi

Gönderinin hasarsız bir şekilde belirtilen adrese teslimi sağlanabilmesi için uygun ambalaj ürünü ile muhafaza edilmesi gerekir. Gönderi uygun bir koli ile muhafaza edilmez ise hasar görebilir. Kırılgan bir gönderi ise kırılıp diğer gönderilere zarar verebilir. Tüm bu olumsuzlukların önüne geçebilmek için uygun bir koli kullanmak önem teşkil etmektedir. Gönderinin zarar görmeden istenilen adrese teslim edilmesi için uygun bir ambalaj ürünü ile paketlenip sevkiyata teslim edilmesi gerekir. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.