Yurt Dışı Kargo Döküman Gönderimi

Yurt Dışı Kargo Döküman Gönderimi

Genel olarak bir eşyanın adresten adrese teslimatı için kargolama hizmetleri kullanılır. Firmamız tarafından yurt içi ve yurt dışı kargo teslimatları yapılmaktadır. Bu teslimatlar kapsamında firmamız tarafından pek çok eşya, belge veya ürün taşınır. Taşıma işlemleri için hava, kara veya deniz yolu kullanılabilmektedir. Firmamız bu yolların hepsi ile teslimat yapma imkanı sunmaktadır. Teslimat süreci için de dokümanlar bulunmaktadır. Bu dokümanlar ile teslimat hakkında bilgilere ulaşılmaktadır. Gönderinin boyutu ve ağırlığı, teslim edilmesi gereken zaman, teslimat adresi ve benzeri birçok bilgiye bu dokümanlar sayesinde ulaşılabilir. Firmamız, taşıdığı kargolar ile ilgili birçok yurt dışı kargo döküman gönderimi hazırlar. Bu sayede de gönderi bilgileri oluşturulur.

Yurt Dışı Kargo

Gönderi Sahipleri Dokümanlara Ulaşabilir Mi?

Firmamız tarafından gönderiler hakkında oluşturulan dokümanlar, kargolanan ürünler hakkında bilgi vermektedir. Bu dokümanlar için firmamız çağrı merkezi aranabilir ve gönderilen ürün hakkında bilgilendirme talep edilebilir. Firmamız yetkili personelleri tarafından, kargolanan ürün hakkında dokümanlara bağlı olarak bilgilendirme yapılır. Kargonun teslimatı süresince ve teslimat sonrası dokümanlara ulaşılabilmektedir. Firmamız, her gönderi için doküman hazırlamaktadır ve bu dokümanlar ile gönderi sahiplerine kolaylık sağlanmaktadır.

Dokümanların Üzerinde Ne Gibi Bilgiler Yer Alır?

Firmamız tarafından ortaya konulan dokümanlar, gönderiler ile ilgili birtakım bilgileri içermektedir. Bu bilgiler kapsamında gönderinin içeriği, miktarı, ağırlığı, teslim edilmesi gereken süre, şubeye geliş ve şubeden çıkış zamanı, araçlara yükleme zamanı gibi bilgiler sunulmaktadır. Gönderinin teslimatı tamamlandıktan sonra ise kargolama maliyeti ve teslimat sürecinin bitiş zamanı gibi bilgiler de yurt dışı kargo döküman gönderimi üzerinde yer alır. Firmamız, dokümanlar ile kargo hakkında her türlü bilgilendirmeyi yapmaktadır.

Hareketler Dökümü Nedir?

Firmamız tarafından kargolanan ürünlerin teslimatı sırasında çeşitli işlemler yapılır. Bu kargoların hareketleri ve benzeri işlemler için firmamız tarafından internet sitemize bilgiler eklenmektedir. Web sitemiz aracılığı ile kargonun hareketler dökümüne ulaşılabilmektedir. Bu hareketler dolumu ile gönderinin durumu hakkında bilgiler edinilir. Hareketler dökümü için firmamızın  çağrı merkezinde bulunan yetkili personellerden de bilgi alınabilmektedir. Her türlü eşyanın veya belgenin kargolanması ve bu kargolar ile ilgili dokümanlar için firmamızdan taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.