Yemen Yurt Dışı Kargo

Yemen Yurt Dışı Kargo

Firmamız aracılığı ile türü ne olursa olsun Türk Ticaret Kanunu ve Yemen Gümrük Kanunlarına uygun olduğu sürece yanıcı, patlayıcı, parlayıcı gönderileriniz dahil en güvenli ve hızlı bir şekilde Yemen’e ulaştırılmaktadır. Uçak Kargo – Hava Kargo seçeneklerimiz Express Kargo ve Ekonomik Kargo olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu seçenekler arasındaki en büyük fark “ Hız “ farkıdır. Eğer göndermek istediklerinizi acil olarak iletmek istemiyorsanız Ekonomik Yemen Yurt Dışı Kargo seçeneğimiz aracılığı ile çok daha ucuz fiyat tarifelerini seçebilirsiniz.

Yurt Dışı Kargo

Türkiye’den Yemen’e Kargo

Göndereceğiniz kargo paketi türü ne olursa olsun tüm gönderilerinizi adresinizden alıyor ve Yemen’deki belirttiğiniz adresin kapısına kadar ulaştırıyoruz. Eğer hazırladığınız paket, koli vb.. zarar görmüş ise gönderim yapmadan önce kontrol edildiği için uzman ekibimiz tarafından en güvenli materyaller kullanılarak yeniden koruma altına alınarak paketlenmektedir. Böylece gönderilerinizde herhangi bir çizik dahi olmadan hızla ulaştırılmasını sağlamaktayız.

Yemen Yurt Dışı Kargo Fiyatları Nelerdir?

Fiyatlar hakkında bilgi vermeden önce ödeme yöntemlerimizi belirtmek isteriz. Yemen’e göndereceğiniz tüm ürün, evrak, materyalleriniz için dilerseniz peşin dilerseniz kredi kartı, havale – eft ya da kapıda ödeme seçeneklerinden birini seçerek ulaştırabilmekteyiz. Yemen uygun – ucuz kargo seçeneklerinden birini seçerek çok daha ekonomik olarak kargonuzu karayolu – demir yolu – uçak kargo ile gönderebiliriz. Ücret tarifeleri hakkında bilgi edinmek için çağrı merkezimizi arayarak aşağıdaki bilgileri bizlere iletmeniz yeterlidir;

  • Gönderi türü
  • Ağırlık – ebat bilgileri
  • Gönderilecek adres
  • Alınacak adres

Bu bilgileri uzman ekibimize ilettikten sonra çok kısa bir süre içerisinde gönderilerinizin analiz raporu tarafınıza ulaştırılmaktadır. Bu analiz raporlarında tüm ulaşım seçenekleri yani hava – deniz – tren – uçak kargo seçenekleri tek tek belirtilmektedir. Hatta acil kodunu içeren Express kargo seçeneği de mevcut olacaktır. Size en uygun bütçe imkanları sunan bir kargo seçeneğini seçerek bizlere iletmeniz yeterlidir.

Yurt Dışı Kargoda Güven

Firmamız hem yurt içi hem de yurt dışında hizmet verebilmektedir. Yılların getirdiği deneyim ile dünya çapında 200’e yakın ülkede kargo hizmeti veren markamız kapıdan kapıya ulaşım yapmaktadır. Kargonuzun ulaştırılacağı ülkenin tüm yasal mevzuatları ve diğer kanunları tam olarak ve güncelliği takip edilerek hizmet verilmektedir. Böylece vergileme, gümrük vergisi, ulaşım hızı gibi tüm veriler doğru ve kesin olarak bilinmektedir. Kargolama hizmeti ile gönderilerinizin güvenliği sağlanmakta, uygun ve son teknoloji ile paketlenmektedir.