Venezuela Yurt Dışı Kargo

Venezuela Yurt Dışı Kargo

Uzun yılların verdiği deneyimle uzmanlaşan ekibimiz Venezuela yurt dışı kargo hizmeti verebilmektedir. Türk Hava Yolları başta olmak üzere diğer tüm alternatif hava yolları firmaları ile gerçekleştirilen uzun soluklu anlaşmalar sayesinde Venezuela’ya göndermek istediğiniz tüm evrak, ürün ve materyaleriniz talepleriniz doğrultusunda hızla ve güven içerisinde teslim edilebilmektedir.

Yurt Dışı Kargo

Venezuela’ya Neler Gönderebilirsiniz?

  • Ticari veya bireysel belgeler
  • Mobilya
  • Kum
  • İnşaat malzemeleri
  • Ev eşyaları
  • Bilgisayar gibi elektronik ürünler
  • Makineler ve yedek parçaları

Dahil aklınıza gelebilecek tüm malzemeleri hızla iletmek vazifemizdir. Türk Ticaret Kanunu baz alınarak kanunlar ve mevzuatlar çerçevesinde yer alan tüm ürünleri acil uçak kargo seçenekleri dahil olmak üzere ihtiyaçlarınıza, zamanınıza, taleplerinize ve bütçenize göre uygun seferlerden birini seçerek kargolama, paketleme, gönderme işlemlerini ve tüm bu işlemlere tabi olarak gerekli yasal mevzuatları takip ve tedarik ediyoruz. Adresinizden alınan ürünler talep ettiğiniz Venezuela yurt dışı kargo adresinin kapısına dek gönderilmektedir.

Türkiye – Venezuela Yurt Dışı Kargo

Uçak kargo araştırması yapılırken aşağıdaki sorulardan bir kaçına aklınız takılabilir. Bu soruların tamamını firmamıza bir telefon açarak ya da internet sitemizde yer alan online görüşme butonuna basarak – web iletişim formu kullanarak bizlere iletmeniz halinde en kısa sürede ücretsiz olarak cevaplamamızı sağlayabilirsiniz.;

  • Venezuela’ya Neler Gönderebilirim?

Türk Ticaret Kanunu ve Venezuela Kanunlarında yer alan tüm araç – gereç, evrak, paket, çanta, koli, makine ( büyüklüğü – ağırlığı fark etmeksizin ) gönderim yapabilirsiniz. Bu maddelere yanıcı, parlayıcı maddeler dahil olup detaylı bilgi müşteri operatörlerimiz tarafından verilecektir.

  • Venezuela Uçak Karko Fiyat Hesaplaması Neye Göre Yapılır?

Göndereceğiniz materyallerin adedi, ağırlığı, ölçüleri, türü gibi bilgilerin yanıtını verdikten sonra net olarak ve en kısa süre içerisinde alternatif gönderme seçeneklerinin de içinde olduğu ücret tarifemizi size iletebiliriz.

  • Venezuela Kargo Nasıl Takip Ederim?

An be an müşteri depertmanımız ile iletişime geçebilir, an be an aranmanızı talep edebilir, sms yolu ile her aşamada bilgilendirmenizi talep edebilir, online olarak kargo takibi gibi seçeneklerden dilediğinizi ya da dilediklerinizi seçerek kargo gönderimlerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

Venezuela Yurt Dışı Kargo Seçenekleri Nelerdir?

Seçenekler acil, Express, standart, ekonomik gibi paket seçeneklerine tabi tutulmuştur. Bu seçenekler tamamen kargonuzun hangi hızda gönderilmesi gibi temel aşamaları dahil ettiği gibi ekibimiz tarafından adresinizden alınması, paketlenmesi gibi özel ek tarifelere göre de değişiklik gösterebilmektedir.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.