Ürdün Yurt Dışı Kargo

Ürdün Yurt Dışı Kargo

Ürdün Yurt Dışı Kargo hizmetimiz ile türü ne olursa olsun tüm gönderilerinizi kapınızdan alıyor ve Ürdün’de iletilmesini istediğiniz adresin kapısına kadar hızla ve güvenle gönderilmesini sağlıyoruz. Uzun yılların verdiği deneyimle dünya çapında 200’e yakın ülkeye kargo hizmeti sunan firmamızdan gerekli fiyat tekliflerini sadece bir telefon ile alabilirsiniz. Dilerseniz bu bilgileri ücretsiz olarak web sitemizdeki iletişim araçlarını kullanarak da elde edebilirsiniz.

Yurt Dışı Kargo

Ürdün Kargo Hakkında Sık Sorulan Sorular

Ürdün’e gönderim yapmak isteyen pek çok bireysel ya da kurumsal firmalar her geçen gün artmaktadır bunun nedeni ise Ürdün’de yer alan yoğun ihracat – ithalat talepleridir. Orta doğru ülkelerinden olan Ürdün Uçak Kargo hakkında en çok aranan – araştırılan, talep edilen soruları ve cevaplarını sıralayalım;

  • Ürdün’e Neler Yollayabiliriz?

Türk Ticaret Kanunu baz alınarak mevzuatlarımız ve Ürdün Kanun – Mevzuatlarında yer alan tüm mobilya ve aksesuarlar, makine, makine yedek parçaları, sıvı ya da katı besin maddeleri, kimyasal – fiziksel hammaddeler, parlayıcı  – yanıcı maddeler ( detayları sorunuz ) gönderilebilmektedir. Ağırlık, boy, ebat fark etmeksizin tüm materyallerin hava yolları aracılığı ile gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

  • Ürdün’e Nasıl Kargo Yollayabilirim?

Bunun en kısa ve en net cevabı bizi seçerek olsa gerek. Bizi aradıktan sonra kargolama – paketleme ve yasal tüm işlemler tarafımızca takip edilebilmektedir. Böylece size kalan gerekli kargo seçeneklerinden size en uygununu tercih etmektir. Tüm hava yolu vergileri, gönderim bedelleri, gümrük vergileri gibi yasal zorunluluklara dair bilgilendirmelere hazırladığımız analiz raporlarında mevcut olup çok ani gelişen bir olay olmadıkça ( Türkiye veya Ürdün ilişkileri, Kanunlarında veya kötü hava koşulları ) belirlenen süre içerisinde gönderimlerinizi yapıyoruz. Size kalan an be an online, telefon, sms yolu aracılığı ile kargonuzun hangi aşamada olduğu takip etmek kalıyor.

  • Ürdün’e Acil Kargo Gönderimi

Dilerseniz acil niteliğini taşıyan tüm evrak, eşya, alet, makine gibi materyallerinizi Express Uçak Kargo hizmetimizi kullanarak adresinizden alarak Ürdün’de belirttiğiniz adresin kapısına dek ulaştırıyoruz. Normal kargo seçeneğine göre biraz daha pahalı olan bu kargo türü ile 1 – 3 gün içerisinde teslimat yapabilmekteyiz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.