Umman Yurt Dışı Kargo

Umman Yurt Dışı Kargo

Umman Yurt Dışı Kargo alanında uzman ile firmamız ve deneyimli ekibimiz ile gerek yurt içinde gerekse yurt dışında gönderim hizmeti sunabilmekteyiz. Bütçenize uygun uçak kargo paketlerimizi inceleyerek sizin ihtiyaçlarınıza uyan bir paket seçebilir ve kargolarınızın iletilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken aşağıdaki bilgileri bizlere iletmek ve ücretsiz olarak yanıtını almak;

  • Göndericinin adresi
  • Alıcının adresi
  • Gönderi türü ( evrak – araç – makine vs )
  • Gönderinin hacim – ağırlık – ebat bilgileri
Yurt Dışı Kargo

Umman Hava Kargo Fiyatları

İster bireysel olsun ister kurumsal olsun Umman Uçak Kargo fiyatları pek çok mecra tarafından araştırılmaktadır. İlk akla gelen uçak kargonun çok pahalı olduğu gelse de bu sorunun yanıtını bizlerden birkaç dakika içerisinde alabileceğinizi hatırlatırız. Eğer gönderi türünüz küçük ebatlı ve hafif ise düşündüğünüzden çok daha uygun fiyatlarla Umman Uçak Kargo hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Umman Yurt Dışı Kargo Nasıl Hesaplanır?

Bunun için pek çok kriter vardır. En önemli kriterler yazımızın en başında sıralandığı gibi göndereceğiniz materyalin türü, ebatı, ağırlığı gibi bilgiler başta olmak üzere hacim bilgisi de oldukça önem arz etmektedir. Bunun yanı sıra alacağınız hizmetin ne kadar kapsamlı olduğu da fiyatı etkilemektedir. Örneğin ekonomik uçak kargo seçmek yerine Express Uçak Kargo tarifemizi seçecek olursanız maliyetleriniz yükselecektir. Bu iki kargo paketi arasındaki en büyük fark zaman farkıdır. Express Kargo ortalama 1 günde teslimat yaparken Ekonomik Uçak Kargo ortalama 5 – 7 günde teslimat yapmaktadır.

Umman Kargomu Nasıl Takip Ederim?

Kaydı alınan her gönderinizi an be an kolayca takip edebilmeniz için web sitemizin online kargo takip sistemini kontrol edebilirsiniz. Dilerseniz sms yolu ile veya telefon aracılığı ile an be an gönderi durumunuzun ne aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Gün ne olursa olsun, günün hangi saati olursa olsun tüm gönderilerinizin anlık bilgilerini web, telefon, sms kanallarından birini kullanarak sorgulayabilirsiniz.

  1. Umman Kargo Fiyatı Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Yukarıda saydığımız bilgileri bizlere ulaştırarak net fiyatı öğrenebilirsiniz. Buna ek olarak gönderilerinizin en * boy * yükseklik / 5000 formülü ile ortalama olarak ne kadar tutabileceğini hesaplayabilirsiniz. Ancak bu formül gönderi türünüze göre değişkenlik göstermektedir. Bu formülü genel eşyalarda kullanarak daha yakın sonuçlar elde edebilirsiniz. Dediğimiz gibi en uygun fiyat tarifesini öğrenmek için bizlere bir telefon açmanız yeterlidir. Gönderiniz hakkında gerekli bilgiler alındıktan sonra kısa bir süre içerisinde nasıl – ne şekilde – ne hızla – ne tür ek hizmetler içerdiği gibi detaylı analiz raporlarını sizlere iletiyor ve sizin – sizin bütçenizin belirleyeceği seçeneklerle gönderilerinizi belirttiğiniz adresin kapısına kadar iletebiliyoruz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.