Uluslararası Taşımacılık

Uluslararası Taşımacılık

Dünya üzerinde ülkeler arası ticaret ve ekonomi anlaşmalarının yapılması ile birlikte ithalat ve ihracat oranları hızla yükselmektedir. Hammadde temini ile başlayan süreçler ürün satımı ile devam etmektedir. Yurtdışı ticaret hacmi bakımından ülkemiz olumlu yönde ilerlemektedir. Özellikle Avrupa ülkeleri ile yüksek boyutlarda ekonomik faaliyetler yürütülmektedir. Bu faaliyetlerin düzenli bir şekilde yürütülmesinin bir sonucu lojistik hizmetine duyulan gereksinimin hızla artmasıdır. Firmamız uluslararası taşımacılık alanında en tecrübeli firmaların başında gelmektedir. Tüm dünya ülkelerine sevkiyat yapma niteliğine sahip olan firmamız tüm ulaşım yollarını kullanarak gönderilerin zamanında yetişmesini sağlamaktadır.

Uluslararası Taşımacılık

Uluslararası Taşımacılık Çeşitleri

Firmamız tarafından yürütülen uluslararası taşımacılık hizmetleri kapsamında çeşitli yollar kullanılmaktadır. Firmamız yükün niteliğine ve gideceği ülkenin ulaşım şartlarına göre karayolu, havayolu, demiryolu ya da deniz yolunu tercih etmektedir. Müşterilerin ekonomik durumları da göz önüne alınarak mevcut gönderi bakımından en elverişli hangisi olacak ise söz konusu taşımacılık üzerine plan yapılmaktadır. Daha acil olan gönderilerde hava yolu tercih ediliyor ise de, her yük hava taşımacılığına uygun olmamaktadır. Firmamız nitelikli personellerini bölümler halinde ayırmıştır. Firmamızda herkes kendi uzmanlık alanında çalışmaktadır. Bu durum firmamız tarafından yürütülen yükleme, koruma altına alma, gümrükleme, taşıma ve boşaltma işlemlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.

Online Yük Takibi

Üretici ya da satıcı firmaların en zorlu süreçlerinden birisi uluslararası platformda yapılan ekonomik anlaşmalardır. Süreleri kaçırılması, zamanında teslimatın yapılmaması, yüklerde meydana gelen zedelenmeler gibi çeşitli hukuki boyutlar bulunmaktadır. Bu nedenle genellikle uluslararası taşımacılık hizmeti alan firmalar yüklerinin seyrini görmek istemektedir. Çeşitli gümrük kapıları ya da liman aşamaları bulunan sınır ötesi taşımacılık işlemlerinde firmamızdan hizmet alan müşterilerimiz kurduğumuz takip sistemi sayesinde yüklerinin varış sürecini anlık olarak izleyebilmektedir. Firmamız Balkan ülkeler, Avrupa, Afrika ve Amerika’ya yapmış olduğu güvenli gönderilerde tecrübeli şoförler ve yüksek donanımlı araçlar kullanmaktadır. Tüm nakliyecilik belgelerine sahip olan firmamız, transfer sürecinde herhangi bir sorun ile karşılaşmamaktadır. Merkez ofisimizde görevli olan personelimiz tarafından taşımacılık işlemlerinin tamamı izlenmekte, süreçte yaşanılan aksaklıklara derhal müdahale edilmektedir. Komple ve parsiyal taşımalarınız için güvenli bir taşıma faaliyet istiyorsanız firmamız ile iletişime geçiniz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.

WhatsApp chat