Uluslar Arası Nakliye

Uluslar arası  nakliye

Uluslar Arası Nakliye genel olarak bir eşyanın bir yerden başka yere taşınması olarak ifade edilmektedir. Farklı kollara ayrılan nakliye hizmeti kara, hava, uçak yolu ile gerçekleştirilmektedir.  Nakliye hizmetinde süre ve bütçe göz önüne alınarak uygun taşıma yolu tercih edilir. Evden eve nakliye, parsiyel nakliye ve komple nakliye olarak üç başlık altında toplanan nakliyat hizmeti genel olarak günümüzde kargo aracılığı ile de verilebilmektedir. Kargo firmaları günümüzde nakliye alanında da kullanılmaktadır. Özellikle en az 2 firma ya da şahıs arasında taşımacılık hizmeti olarak adlandırılan parsiyel nakliye hizmeti kargo firmalarından alınmaktadır. Bir firma ya da kişinin var olan eşyalarının bütün olarak taşınmasına ise komple nakliye adı verilmektedir. Bu hizmeti de hızlı ve güvenilir bir şekilde kargo firmasından alabilirsiniz. Nakliye hizmeti almak için kargo ile görüştüğünüz zaman sözleşmeli müşteri olarak indirimli taşıma hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Uluslar Arası Nakliye

Nakliye Hizmeti Ve Kargo

Bir yerden başka bir yere güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmasını istediğiniz her ürünü kargo firmaları gerekli tedbirleri alarak uygun taşıma kapasitesine sahip araçlarla güvenle taşımaktadır. Öncelikle nakliyesini istediğiniz ürünlerin sisteme girişi sağlanır ve kırılgan, hasar görebilecek ürünler tespit edilir. Uygun ambalaj ürünü gönderiler paketlenir. Hasar görmemesi için gönderiler daha büyük koliye konulur ve koli içinde gönderi sabitlenmesi için dolgu ürünü ile doldurulur. Koliye giremeyecek büyüklükte ürünler ise balonlu ambalaj ürünü ile dikkatlice paketlenir. Hasar görebilecek ürünler üzerine ise kırılır ibaresi not edilir. Nakliyat evresinde ise talep üzerine hızlı sevkiyat istenildiği takdirde uçak ile sevkiyat sağlanır iken talep edilen süreye göre kara ve deniz nakliyesi de tercih edilmektedir. Nakliye hizmetinde sözleşmeli müşteri iseniz uygun fiyata hızlı sevkiyat sağlanır. Kargonuz indirimli olarak alıcı adresine teslim edilmek üzere sevkiyata verilir. Nakliyat hizmeti için kargo firması ile iletişim kurduğunuz an gönderilerinizin hasar görmesi ihtimaline karşı sigortalı taşıma hizmetinden faydalanmayı talep edebilirsiniz.

Sigortalı Taşıma Hizmeti

Kargo firması olarak itina ile taşıma hizmeti vermekteyiz. Gerekli tedbirleri aldıktan sonra sevkiyat işlemi sağlanmaktadır. Nakliye hizmetinde ise birden çok ürünün taşıma işlemi sağlanacağı için tüm tedbirlere rağmen hasar görme ihtimaline karşı sigortalı taşıma hizmetinden faydalanabilirsiniz. Hasar gören eşyalarınızın olması durumunda maddi hasarınız ödenir. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.

WhatsApp chat