Ukrayna Yurt Dışı Kargo

Ukrayna Yurt Dışı Kargo

Türkiye’den Ukrayna’ya her bütçeye uygun kargo gönderilerinizi hız ve güven baz alınarak firmamız tarafından yapılmaktadır. Yılların verdiği deneyim ve alanında uzmanlaşan ekibimiz ile dünya çapında 190’dan fazla ülkeye kara – hava – deniz – tren yolu ile kargo işlemleri yapabilen firmamız aynı zamanda güncel yasa ve mevzuatları takip ederek aniden beliren ek masrafların önüne geçebilmektedir. Ukrayna Yurt Dışı Kargo seçeneklerimizden birini talep etmeniz durumunda ülkemizde hava alanı bulunan herhangi bir ildeki adresinizden alınan kargonuz Ukrayna’da iletilmesini istediğiniz adresin kapısına dek ulaştırılmaktadır.

Yurt Dışı Kargo

Ukrayna’ya Neler Gönderebilirim?

  • Resmi – bireysel nitelikte olan tüm evraklar * belgeler
  • Mobilyalar, araç – gereçler, katı – sıvı – gaz formda bulunan tüm maddeler
  • Tekstil ve inşaat ürünleri, oyuncaklar, makineler veya yedek parçaları
  • Beyaz eşya – elektronik cihaz ve tertibatlar

Yukarıda adı geçen materyaller dışında Türk Ticaret Kanunu’nda bulunan mevzuatlar çerçevesinde nitelenen tüm ürünlerinizi Ukrayna Uçak Kargo ile gönderebilirsiniz.

Ukrayna Yurt Dışı Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

Aşağıda yer alan bilgileri bizlere iletmeniz durumunda hızla bir analiz raporu düzenlenir ve tarafınıza dönüş yapılır. Bu analiz raporu kargonuz için hangi hizmetlerin uygulanabileceği ve uygulanmasının zorunlu olduğu durumları belirtmekle kalmaz. Aynı zamanda kargonuzu en ekonomik hangi şekilde yollayabileceğimizi kapsayan detaylı veriler de yer alacaktır. Bu nedenle bu soruların yanıtını hazırlayarak bizlere web sitemizden veya çağrı merkezimizden haftanın herhangi bir günü ve saatinde ulaştırabilirsiniz;

  • Kargo türü ( kişisel – kurumsal, katı – sıvı – gaz, ticaret eşyası, ticaret ürünü, makine vs gibi tür bilgisi )
  • Sizin adresiniz ( kargonuzun adresinizden alınmasını isterseniz buraya not düşebilirsiniz )
  • Alıcı adresi ( alıcının kapısına dek ulaştırma yapılabilmektedir.
  • Ürün – materyal ağırlığı ve ebat bilgileri

Ukrayna Uçak Kargo Fiyatı

Ukrayna hava kargo ücretlerini kesin olarak bildirebilmemiz için yukarıda adı geçen ürün bilgilerini bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. En kısa sürede size dönüş yapılarak kargonuzu ne şekilde – ne zaman – nasıl,  hangi aşamalarda gönderebileceğimize dair birden fazla fiyat seçeneği içeren raporumuzu göndereceğiz. Akabinde tarafınızdan dönüş yapılarak size uygun ücret tarifesini alırız ve hazırlıklara başlarız. Ücret tarifesi genel olarak Express ve Ekonomik uçak kargo seçenekleri olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu iki ana kategori kendi içinde ek kategorilere ayrılmaktadır. Ek kategorilere ayrılmasının nedeni ise farklı bütçe hizmetleri verebilmemiz için gerekli koşulları barındırmaktadır. Örneğin almak istediğiniz ek hizmetler, acil veya normal hız ile gönderim tercihleri gibi pek çok etkene bağlı olarak Ukrayna Kargo işlemlerini yapabilmekteyiz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.