Türkmenistan Yurt Dışı Kargo

Türkmenistan Yurt Dışı Kargo

Firmamız aracılığı ile Türkmenistan’a da kargo gönderimi yapabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet verebilen uzman ekibimiz aracılığı ile kargonuz hakkında gerekli bilgileri bizlere ulaştırdıktan sonra kısa süre içerisinde net gönderim ücret tarifelerini sizlere iletmekteyiz. Siz de bu tarifelerden size en uygun olanı seçerek bize dönüş yapabilirsiniz. Türkmenistan Yurt Dışı Kargo

Yurt Dışı Kargo

Türkmenistan Yurt Dışı Kargo Fiyatları Neye Göre Hesaplanır

Aşağıda belirtilmiş soruların her birinin yanıtını hazırlayarak bizlere telefon ya da web sitemiz yolu ile ulaştırmanız gerekmektedir;

  • Gönderici adresi ( sizin adresiniz.
  • Kargonuzun adresinizden alınmasını ister misiniz?
  • Ürün – materyal ağırlığı ve ölçüleri ( en – boy – genişlik )
  • Alıcı adresi ( alıcının adresine teslim edilmesini ister misiniz? )

Yukarıda soruları yanıtladıktan sonra çok kısa bir süre içerisinde deneyimli kadromuz hem Türkiye Ticaret Kanunu hem de gönderim yapılacak olan Türkmenistan Kanun ve Mevzuatlarını baz alarak sizlere en uygun bütçelere sahip kargo gönderim ücretlerini iletecektir.

Türkmenistan Hava Kargo Seçenekleri

Türkmenistan Uçak Kargo ile Express ( hızlı – acil ) ve Ekonomik ( standart hız ) olarak kargolarınızı gönderebiliriz. Bu iki hava kargo arasındaki en büyük fark hız – zaman farkıdır. Express kargoyu seçecek olursanız kargo türünüz ve ölçüleri ne olursa olsun ortalama 3 gün içerisinde adresinizden alınır ve Türkmenistan’da belirtilen adresin kapısına dek iletilir. Eğer Ekonomik Türkmenistan Uçak Kargo’yu seçerseniz aynı işlemler yapılarak ortalama 7 – 8 günde adrese teslim yapılmaktadır. Gönderilerinizin aciliyeti yok ise Ekonomik tarifelerden birini seçerek bütçenize katkı sunabilirsiniz.

Türkmenistan’a Kargo Nasıl Gönderilir?

Ürün ya da materyallerinizin gerekli ölçü – adet – ağırlık gibi bilgilerini verdikten sonra detaylı bir analiz raporu hazırlanır ve size geri dönüşü sağlanır. Bu analiz raporunda ürünlerinizin nerden alınıp nereye teslim edileceği, gönderilecek hava kargo firmalarının isim ve zamanı, kargolama – paketleme – kurye servisleri dahil ek bir hizmet alıp almayacağınız konusunda detaylı bilgiler yer almaktadır. Bu analiz raporu ışığında dilediğiniz Türkmenistan Kargo seçeneğini belirterek bizlere geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Türkmenistan Kargo Ücretleri ve Türkmenistan Kargo Takip Sistemi

Kargo ücretlerini net olarak verebilmemiz için hem bizim ülkemizin hem de Türkmenistan’ıun kanun ve mevzuatları baz alınır. Örneğin gönderim türünüz Kozmetik kategorisinde yer alan ürünlerden oluşuyor ise ürünlerinize ait MSDS adı verilen belgenin tarafımıza ulaştırılması gereklidir. Bu belge kozmetik ürünlerinizin içerik – formül bileşenlerinde neler olup olmadığına dair düzenlenmiş detaylı analiz sonuçlarını barındırmaktadır. Kargo türünüz ve ölçülerinizi belirledikten sonra en uygun kargolama hizmetleri fiyat tarifeleri ile birlikte size iletilir. Gerekli gümrük vergileri dahil tüm hizmet ve vergileme işlemlerini de içeren analiz raporumuzdan dilediğiniz kargo seçeneğini bize iletmeniz yeterlidir. Adresinizden alınan kargolarınız an be an sitemizin online kargo takip platformundan görüntüleyebilirsiniz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.

WhatsApp chat