Tunus Yurt Dışı Kargo

Tunus Yurt Dışı Kargo

Kuzey Afrika ülkelerinden biri olan Tunus’a ülkemizden ve ülkemiz üzerinden gönderilen pek çok ürün kargosu mevcuttur. Hassas paketleme seçenekleri ile adresinizden alınan kargolarınız en güvenli ve modern paketleme – kolileme – kargolama aşamalarından geçirilerek Tunus Uçak Kargosuna yüklenir ve her aşamayı online olarak takip edebilmeniz için sizlere gerekli veriler ulaştırılır. Tunus Yurt Dışı Kargo

Yurt Dışı Kargo

Tunus Hava Kargo Neye Göre Hesaplanır?

Kargo gönderimleriniz aşağıdaki sorulara yanıt vermenizle başlayan fiyat tarifelerine sahiptir. Buradaki sorularını yanıtlayarak bizlere telefon ya da internet sitemiz üzerinden ulaştırmanız halinde çok kısa bir süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlanır.

  • Gönderi türü ( ürün – evrak – makine – alet – mobilya vs )
  • Gönderi ölçüleri ( ağırlık – adet – en – boy – genişlik )
  • Gönderici adresi ( sizin adresiniz )
  • Alıcı adresi ( Türkmenistan’da ulaştırılmasını istediğiniz adres )

Tunus Yurt Dışı Kargo Fiyatları

Tunus’a yollayacağınız materyallerin çeşidi ne olursa olsun tüm gönderilerinizi hızlı ve güvenli olarak teslim edebilmekteyiz. Yılların kazandırdığı deneyimimiz ile kadrolaşan uzman ekibimizin tüm hizmetlerini 7/24 takip edebilir ve bizlere dilediğiniz gün – saat aralıklarında ulaşabilirsiniz. Tunus Kargo fiyatları yukarıda adı geçen soruların yanıtı ile başlar ve sizlere detaylı bir rapor ulaştırılır. Bu raporda ek hizmetlerden yararlanmak isteyip istemediğinize dair veriler vardır. Ve her bir ek hizmetin bedeli vardır. Bunun yanı sıra en önemli fiyat tarifesi Express ya da Ekonomik ulaşım türlerinden hangisini seçip seçmeyeceğinizle alakalıdır. Express kargo olarak nitelendirdiğimiz gönderim türü havayolları aracılığı ile gerçekleştirilir. Acil kodu ile yapılan bu hizmet acil olarak olabildiğince en hızlı bir şekilde ulaştırılmasını istediğiniz hizmettir. Bu hizmeti aldığınız andan itibaren tüm kargo gönderileriniz adresinizden alınır ve Tunus Uçak Kargosuna güvenli şartlar altında yüklenerek ortalama 3 gün içerisinde ulaştırılmasını sağlanır. Ekonomik Hava Kargo seçeneğinde ise aynı hizmetlere ek olarak ulaştırma gün sayısı 7 – 8 güne kadar uzayabilmektedir. Ancak Express hizmete göre çok daha uygun bütçelerle gönderim sağlayabilmekteyiz.

Tunus Kargo Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki bilgilere ek olarak aşağıdaki formül baz alınır;

En * boy * Yükseklik / 5000

Bu formül kargonuzun hacim hesaplamasıdır. Katı formdaki gönderiniz 20 kg ise bu hesaplamadaki hacim ağırlığı 15 kg çıkmaktadır. Bu formül uygulandıktan sonra ürünlerinize dair diğer yasal verileri ve varsa gerekli analiz sonuçlarını içeren belgelerinizi bizlere ulaştırmanız gereklidir. Bu belge sadece kozmetik ürün, besin takviyesi, ilaç gibi ürünler içindir.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.