THY Yurt İçi Kargo

THY Yurt İçi Kargo

Ülkemizde ve dünyada en hızlı uçak kargo hizmeti almak istiyorsanız, firmamızın size sunduğu THY kargo hizmetini alabilirsiniz. Kargo firmaları artık hızlı ve güvenli kargo hizmeti sunabilmek adına Türk hava yolları ile anlaşma yaparak hızlı ve acil kargoları THY kargo seçenekleri ile alıcısına ulaşmaktadır. Firmamız bünyesinde de hem THY yurt içi kargo ve THY yurt dışı kargo hizmet seçeneklerimevcuttur. Ülkemizde ya da dünyada hangi noktada olursanız olun, acil gönderimleriniz havayollarından iki tarifeli uçak kargo ile alıcısına sevk edilir. THY kargo ile gönderileriniz uçağın inişinden minimum bir saat gibi bir zaman diliminde alıcısına teslimatı gerçekleşmektedir.

Thy Yurt İçi Kargo

THY  Yurt İçi  Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

Kurumsal bir firmaysanız ya da online satış yapan bir E-ticaret sitesiniz varda sürekli kargo sektörü ile çalışmak zorunda kalıyorsanız firmamıza gelerek THY yurtiçi kargo anlaşması yapıp kaliteli hızlı kargo seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Türk hava yolları uçak kargo gönderimi ile ilgili anlaşması olan firmamız THY yurtiçi kargo gönderimlerinizi, göndermek istediğiniz adresten alıyor ve isteğinize göre paketlemesini yaptıktan sonra gönderimine sunuyoruz. Kargoyu teslim alacak alıcı ister bulunduğu bölgenin havaalanına gelerek kargoyu kendisi alır, isterse de  kargo ekibimiz  o bölgedeki kargo şubelerimizdeki kargo ekibi karayolu kargo taşıma ile kapıda teslim hizmet ile  adrese teslim etmektedir. Bu seçim tamamen  sizin ya da alıcının tercihine kalmış bir seçim olmaktadır. Ancak THY yurtiçi kargo gönderimlerinde yurtiçinde uçak kargo seferli seferleri olmadığından dolayı kargoların teslimatı tarifeli yolcu uçağı seferleri ile gerçekleştirilmektedir.

 THY Yurtiçi Kargo  Teslimatı İçin  Evrak ya da Belge Gerekiyor  Mu?

 THYyurtiçi kargo teslimatı için gerekli evraklar bildiğimiz kişisel bilgilerin yer T.C. kimlik kartı, pasaport ya da ehliyet gibi belgeleri kargo görevlisine göstermesi ve kargoyu aldığına dair imza atması gerekmektedir. Eğer kargo  bir kurum ya da firma adına gelmiş ise kargoyu teslim alacak kişinin de o firmaya bağlı bir çalışan  biri olduğunu  ve firma sahibi tarafından kargo alımına  yetkilendirildiğini ifade eden yazılı kâğıt göstermesi yeterli olmaktadır.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.