Teslimat Terminli Yurt Dışı Kargo

Teslimat Terminli Yurt Dışı Kargo

Teslimat terminli yurt dışı kargo Ülkeler arası eşya gönderimi için en fazla tercih edilen yöntem hava yolu taşımacılığıdır. Hava yolu ile yapılan eşya gönderimi daha hızlı ve daha güvenli olduğu için birçok kişi tarafından tercih edilir. Hava yolu teslimat terminli firmamız, bütün taşımacılık süreçlerini zamanında tamamlar. Bu sayede belirlenen tarihlerde sorunsuz bir şekilde teslimat yapılabilmektedir. Hava yolu kullanılarak çok kısa bir süre içerisinde her türlü eşya taşınabilir ve önceden belirlenmiş bir tarihte teslim edilebilir.

Yurt Dışı Kargo

Hava Yolu Teslimat Taşıma Süreci Güvenliği

Firmamız tarafından hava yolu ile bütün eşyaların teslimatı belirlenen tarihlerde kısa bir süre içerisinde yapılır. Aynı zamanda bu teslimat süreci çok güvenlidir. Firmamız tarafından uçaklar ile taşınan bütün eşyalar iyi bir şekilde ambalajlanır. Bunun yanı sıra cam ve benzeri eşyalar özenle paketlenir. Bu sayede hava yolu teslimat terminli taşıma süreci boyunca bütün eşyalar korunur. Ayrıca eşyalar uçaklara yerleştirildiği sırada çok titiz bir çalışma gerçekleştirilir. Taşıma sırasında eşyalara herhangi bir zarar gelmesi gibi bir sorun ortaya çıkarsa firmamız tarafından bütün zarar karşılanmaktadır. Bunun için de gönderi sahibine hak talep etme imkanı veren bir sigorta sözleşmesi yapılır. Bu sigorta sayesinde, taşınan bütün eşyalar firmamızın güvencesi altına alınmış olur. Uluslar arası alanda uçaklar ile güvenli taşımacılık yapan firmamız, teslimat sürecini online olarak takip etme imkanı da vermektedir.

Online Teslimat Takip Sayfası

Firmamız tarafından dünyanın her yerine eşya nakliyatı yapılmaktadır. Bu nakliyat ile her türlü eşya hem güvenli hem de hızlıca teslim edilir. Ayrıca hava yolu teslimat terminli eşya taşıma süreci boyunca gönderinin takibi firmamızın internet sitesi üzerinden yapılabilir. Firmamız, internet sitesinde bulundurduğu kargo takip sayfası üzerinden müşterilerine eşyalarının hareketlerini görme imkanı vermektedir. Bunun için teslimat öncesi, gönderi takip numarası verilmektedir. Bu numara ile eşyaların şubeden çıkışı, havaalanına varışı gibi bilgilere ulaşılabilir. Nakliyat tamamlandıktan sonra ise personelimiz firma ile irtibata geçer. Firmamız da eşyaları gönderen kişiye mesaj, mail gibi yollar ile bilgi verir. Dünyanın her yerine hava yolu ile zamanında teslimat yapmak için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.

WhatsApp chat