Teslimat Terminli Yur Dışı Kargo

Teslimat Terminli Yurt Dışı Kargo

Uçaklar, eşya veya belge gibi ürünleri taşımanın en hızlı yoludur. Hava yolu taşımacılığı gerek güvenlik gerekse hız bakımından birçok ülkede oldukça fazla tercih edilmektedir. Firmamız, hava yolu ile yurt içinde şehirler arası taşımacılık yapmaktadır. Her türlü eşyanın nakliyesi veya kargonun gönderimi için uçaklar ile zamanında teslimat yapılabilmektedir. Teslimat için firmamızla iletişime geçildiği zaman bir tarih belirlenebilir ve bu tarih doğrultusunda eşyaların teslimatı yapılabilir. Firmamız, her türlü eşyanın nakliyesini teslimat terminli yurt dışı kargo taşımacılık hizmeti sayesinde sorunsuz bir şekilde tamamlamaktadır.

Teslim Terminli

Ekipler Halinde Organize Şekilde Hava Yoluyla Teslimat Terminli Eşya Taşımacılığı

Firmamız, hava yolu ile gerçekleştirmiş olduğu bütün taşımacılık işlemlerinde profesyonel ekipleri ile çalışmalar yapmaktadır. Firmamız ekipleri eşyaları evden alarak ambalajlama ve paketleme işlemlerini yaparlar. Daha sonra havaalanında uçağa düzgün bir şekilde yerleştirilmesini sağlar. Aynı zamanda uçak varış yerine ulaştığı zaman eşyaların teslimi için de yetkili personellerimiz çalışmaya devam eder. Böylece hava yolu teslimat terminli eşya taşımacılığı organize bir şekilde, planlanan zamanda gerçekleştirilir. Teslimat için bir tarih planlaması yapılabilmektedir. Bu planlama doğrultusunda her türlü gönderinin teslimatı gününde ve zamanında yapılır.

Taşınan Eşyalar İçin Sigorta İle Koruma

Firmamız tarafından hava yolu ile taşınan bütün eşyalara koruma sağlamak için sigorta yapılmaktadır. Bu sigorta sayesinde eşyaların başına herhangi bir şey gelmesine karşı, gönderi sahiplerine hak talebi imkanı verilir. Firmamız bu sigorta ile her türlü zararın karşılanacağının güvencesini vermektedir. Böylece hava yolu teslimat terminli taşımaişlemlerinde güven bakımından herhangi bir sorun ortaya çıkmaz. Bütün eşyalar hem taşımacılık yöntemleri hem de sigorta sözleşmesi ile firmamız tarafından korunmaktadır.

Taşıma Süreci Boyunca İnternetten Takip

Hava yolu ile yapılan taşımalar için firmamız tarafından gönderi takip numarası verilir. Bu numara ile internet adresimiz üzerinden gönderi takibi yapmak mümkündür. Siteden, eşyaların hareketleri hakkında bilgi sahibi olunmaktadır. Aynı zamanda teslimat süreci bittikten hemen sonra firmamız, gönderi sahibi ile iletişime geçerek teslimatın tamamlandığını haber verir. Yurt içinde hava yolu ile planlanan zamanda taşımacılık hizmeti için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.

WhatsApp chat