Tayvan Yurt Dışı Kargo

Tayvan Yurt Dışı Kargo

Bireysel ya da Kurumsal nitelikteki tüm şahıs – firmaların ürünlerini türü ne olursa olsun hem Tayvan hem de Türkiye Ticaret Kanunlarına uyuyor ise güven ve hızla iletimini gerçekleştirmekteyiz. Doğu Asya ülkelerinden biri olan Tayvan’a ülkemiz üzerinden göndermek istediğiniz tüm materyalleriniz gerekli yasal mevzuatları tarafımızdan takip edilerek sunulmaktadır. Sizlerin tek yapması gereken gönderi türünüze ait aşağıda sıralanmış soruların yanıtlarını bizlere ulaştırmaktır. Bu soruların yanıtlarını günün herhangi bir saati çağrı merkezimizi arayarak verebileceğiniz gibi internet sitemizdeki iletişim formunu da kullanabilirsiniz. Kargonuz hakkında gerekli bilgileri edindikten sonra sizlere kısa süre içerisinde bir rapor düzenlenir ve ulaştırılır. Bu raporda kargonuz için verilecek zorunlu ya da zorunlu olmayan tüm hizmetlerin isimleri, açıklamaları ve bedelleri yer alacaktır. Dilediğiniz kargo seçeneğini seçerek mutabık olmamız durumda adresinizden alınır ve gerekli işlemler başlatılır. İşlemlerin ardından Tayvan Uçak Kargosuna yükleme yapılır ve yola çıkartılır. Tayvan Yurt Dışı Kargo

Yurt Dışı Kargo

Tayvan Yurt Dışı Kargo Hesaplaması

Tayvan Hava Kargo seçeneklerinden birini seçmeniz halinde ek olarak aşağıdaki bilgiler istenir;

  • Gönderi türünüz ( ürün – belge – evrak – makine – alet – mobilya vs )
  • Gönderici adresi
  • Alıcı adresi
  • Gönderilerinizin ölçüleri ( en – boy – yükseklik – adet vs )

Yukarıda adı geçen bilgiler ışığında hazırlanan raporumuz ek olarak aşağıdaki seçenekleri sizlerin seçimine sunacaktır;

  • Express Tayvan Kargo
  • Ekonomik Tayvan Kargo

Express kargomuz olabildiğince en hızlı şekilde iletilmesini istediğiniz kargolarınız içindir. Bu tarife adresten alınan kargolar ile başlar ve Tayvan’da belirttiğiniz adresin kapısında son bulur. Ortalama iletim süresi 3 gündür. Ekonomik olan seçenekle olan en belirgin farkı iletim hızıdır yani kaç günde iletileceğidir.

Ekonomik Tayvan Uçak Kargo seçeneği ise aynı hizmetlere sahip olup Express Uçak Kargo ile arasındaki en büyük fark ortalama 7 – 8 gün içerisinde tüm kargolarınızın teslimatını yapmasıdır.

Tayvan’a Kargo Nasıl Gönderilir?

Göndereceğiz materyallere ait bilgileri ediniriz. Bu materyaller hem Türk Ticaret Kanunu hem de gönderilecek olan Tayvan yasaları baz alınarak değerlendirilir. Eğer kargonuz bir kozmetik ya da ilaç kategorisinde yer alan ürünlerden oluşuyor ise bu ürünlere ait analiz raporlarınızı göndermeniz beklenir. MSDS kuralları gereği bu rapor olmadan yurt dışına çıkış işlemleri başlatılamamaktadır. Bu rapor yukarıda da belirttiğimiz gibi ilaç – takviye edici gıda – kozmetik sektörüne ait ürünler için istenmektedir. Gönderi türünüz bu kategorilere benzer ( sıvı – gaz – kimyasal ürünler gibi ) bir türde ise bu belge her gönderide gereklidir.

Bilgiler alınır ve ekibimiz adresinize yönlendirilir. Kargolama ve paketleme işlemleri gerçekleştirilerek Tayvan Uçak Kargosuna yönlendirmesi yapılarak hızla yükleme işlemleri gerçekleştirilir. Ve seçiminize göre 3 – 8 gün içerisinde iletilir. Tüm bu aşamaları kargo takip sistemimiz ile an be an takip edebilirsiniz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.