Tayland Yurt Dışı Kargo

Tayland Yurt Dışı Kargo

Doğu Asya ülkelerinden biri olan Tayland yurt dışı kargo hem ülkemizden hem de Tayland’dan kargo gönderimi hizmeti sunmaktayız. Türk Ticaret Kanunu ve Tayland Kanunlarına uygun olan tüm gönderi türlerin izi adresinizden alarak Tayland’daki adresin kapsına dek ulaştırmaktayız. Aynı zamanda Taylan’dan ithal edeceğiniz tüm ürün ve materyallerinizi de paketleme – kargo lama – iletim hizmetlerini verebilmekteyiz. Bunun için tek yapmanız gereken dilediğiniz zaman çağrı merkezimizi aramak ve ürünleriniz hakkında gerekli bilgileri iletme

Yurt Dışı Kargo

Tayland Yurt Dışı Kargo

Tayland’a göndermek ya da Tayland’dan getirtmek istediğiniz tüm gönderi türleri iniz özenle ve güvenlik kurallarına uygun olarak paketliyoruz ve Tayland Uçak Kargosuna yüklüyoruz. Gönder ilerinizin ne kadar ücret tutacağını sizlere iletebilmemiz için aşağıdaki bilgileri bizlere iletmeniz yeterli olacaktır;

  • Gönderi türünüz ( katı – sıvı – gaz – mobilya – alet – edavat – belge vs )
  • Gönderici adresi
  • Alıcı adresi
  • Gönderilerinizin adet, ölçü, ağırlık bilgileri

Bu kısımda gönderi türünüz hakkında ek bilgiler vermek isteriz;

Eğer kargonuzun tipi ilaç – gıda takviyesi – kimyasal ürün – sıvı – akışkan ürün ya da kozmetik sektörüne ait materyallerden oluşuyor ise bu ürünlere ait detaylı analiz sonuçlarını da iletmeniz gerekmektedir. Bu iletimi tabi ki bize yapacaksınız. Sizin ek bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Tüm materyaller adresten alınır gerekirse paketlenir ve adrese iletilir. Size kalan tek şey Tayland Kargo Takip Sistemimizi kullanarak gönderilerinizin hangi aşamada ve nerede olduğunu takip etmek. Bunun dışında gerekli tüm yasal işlemler ve kargolama işlemleri uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Tayland Hava Kargo Hizmetleri:

Hava kargo tarifelerimiz Ekspres ve Ekonomik olarak iki ana kategoriye ayrılmaktadır. Ekspres Tayland Hava Kargo çok daha hızlı olan seçeneğimiz olup bu tarifede gönderdiğiniz ya da getirtmek istediğiniz materyallerimiz ortalama 3 günde iletilmektedir. Ekonomik seçeneğe göre daha maliyetlidir. Eğer vakit kısıtlamanız yok ise Ekonomik Tayland Uçak Kargo seçeneği ile tüm materyallerinizi 7 – 8 gün içerisinde ilete bilmekteyiz. Ekspres yani Acil Tayland Hava Kargo seçeneğine göre çok daha ekonomiktir.

Tayland Kargo hesaplaması nasıl yapılır

  • Ürünlerinizin türü
  • Ürünlerinizin ölçüleri
  • Ürünlerinizin adetlerine göre hesaplaması yapılır.

Bu aşamadan sonra hacim hesaplaması yapılır;

Ürünlerin hacim hesaplaması için kullanılan ilgili formül şu şekildedir: En * boy * yükseklik / 5000. Bu formülü kısaca şu şekilde örnekleyebiliriz. Ürününüz 20 kg ise hacim hesaplamasında 15 kg olarak çıkmaktadır. Ancak net bir ücret verebilmemiz için kesinlikle gönderi türü dahil tüm bilgileri iletmeniz gerekmektedir. Ücreti öğrenmek için çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.

WhatsApp chat