Tanzanya Yurt Dışı Kargo

Tanzanya Yurt Dışı Kargo

Doğu Afrika’nın bağımsız ülkelerinden biri olan Tanzanya yurt dışı kargo gönderimi için firmamız ile telefon aracılığı ile ya da web sitemizdeki iletişim formu ile iletişime geçebilirsiniz. İster Türkiye’den Tanzanya’ya ister Tanzanya’dan Türkiye’ye her türlü materyalinizin gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Tüm yasal süreçler, kapıdan kapıya teslimat ve diğer ek hizmetler uzman kadromuz tarafından hızla sağlanabilmektedir.

Yurt Dışı Kargo

Tanzanya Hava Kargo

Tanzanya’dan ülkemize ya da ülkemizden Tanzanya’ya gönderilen tüm ürünleriniz kapıdan teslim alınarak son teknoloji paketleme – kolileme hizmetine tabi tutulduktan sonra Tanzanya Uçak Kargosuna yükleme işlemleri yapılır. Kargonuz ile ilgili olarak yapılan tüm işlemleri ve kargo durumunuzun ne olduğu – nerede olduğuna dair tüm bilgileri anlık olarak size vereceğimiz Tanzanya Kargo Takip Sisteminden takip edebilirsiniz.

Tanzanya Yurt Dışı Kargo

Türki Ticaret Kanunu ve Tanzanya Gümrük Kanunları baz alınarak kontrol edilen ürünlerinizin tüm vergi işlemleri, gümrük vergisi dahi gümrük giriş – çıkışları firmamızın deneyimli personelleri tarafından yapılmaktadır. Size kalan tek şey kargo gönderilerinizin ne aşamada – durumda olduğunu oturduğunuz yerden takip etmektedir. İster ithalat isterseniz de ihracat yapan bir kurumsal firma olun ya da bireysel olarak materyaller gönderip – alan biri olun tüm kargo taşımacılığı hizmetleriniz tarafımızca takip edilmekte ve işlenmektedir.

Tanzanya Kargo Fiyatları

Tanzanya’dan ülkemize ya da ülkemizden Tanzanya ülkesine mal alış verişi yapmadan önce kesin olarak ne kadar maliyet tutacağını firmamızın 7/24 hizmete açık olan telefonundan öğrenebilirsiniz. Dilerseniz bu bilgileri internet sitemizdeki web form aracılığı ile de gönderebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bilgileri bizlere iletmeniz yeterli olacaktır.

  • Alıcı ve gönderici adresi
  • Ürün tipi – türü ( katı – sıvı – gaz )
  • Ürün adeti, ölçüleri ve ağırlığı

Yukarıda gerekli olan bilgileri bizlere ilettikten sonra sorulması gereken tek bir soru kalmaktadır;

Tanzanya Kargonuzu ekonomik hava kargo ile mi yoksa Tanzanya Express Uçak Kargo ile mi yollamak istersiniz? Bu iki taşımacılık yöntemi arasındaki en belirgin fark teslimat süresidir. Express kargoda acele – acil niteliğinde yer alan ürünleriniz ortalama 3 günde gelip – giderken Ekonomik Tanzanya Uçak Kargo seçeneğinde bu süre 7 – 8 güne ulaşmaktadır. Hız – zaman biriminden kaynaklanan ek maliyetler gerektirmektedir.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.