Tahsilatlı Gönderi Hizmeti

Kapıda Tahsilatlı Gönderi Hizmeti

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte kargo sektörü ortaya çıkmış ve hızlı bir şekilde büyümüştür. Belli bir ücretle bir yerden başka bir yere hızlı teslimat sağlayan kargo firmaları teknolojinin gelişmesi ile birlikte uzaktan satış yapan firmalar, e.ticaret siteleri adına da güvenli alışverişi sağlamak amacıyla tahsilat yapıp, ürün teslim etmektedir. Hem satıcıyı hem alıcıyı memnun eden bu işlemi belli bir sistem üzerine kuran kargo firması alanında uzman kadrosu ile bu konuda güvenilir ve hızlı hizmet vermektedir. Tahsilatlı gönderi hizmeti son yıllarda çokça tercih edilen ve satışı yapılan ürünün kurye tarafından alıcısına teslim edilmesi ve teslimat sırasında ürün bedelinin kurye tarafından tahsil edilip gönderici hesabına aktarması işlemine denir. Sizin talebinize bağlı olarak nakit ya da kredi kartı ile tahsilat sağlanır. Uzaktan satış işlemi sağlayan ve teslimat sırasında gönderdiği ürünün ücretini almak isteyen her göndericinin gönül rahatlığı ile kullanacağı bir hizmettir.

Tahsilatlı Gönderi Hizmeti

Tahsilatlı Gönderi Hizmeti Nasıl Çalışır?

Ödeme şekline göre çalışma sistemi farklılıklar gösteren tahsilatlı gönderi işlemi güvenilir ve memnun eden bir hizmettir. Eğer nakit tahsilatlı bir gönderi işleminde bulundu iseniz bu durum dört aşamadan oluşur. Öncelikle ürünü satın almak isteyen müşteri kapıda nakit ödemek istediğini belirtir. Gönderici firma ya da kişi self servis hizmetimizden faydalanarak alıcının bilgileri ve kapıda nakit ödeme talebini kargo çalışanımıza bildirir. Kuryemiz ürünü alıcının adresine teslim eder ve teslimat sonrası belirtilen ürün bedelini tahsil eder. Tahsil edilen ücret kontrol edilip 3 iş günü içerisinde alıcının belirttiği hesaba aktarılır. Aynı şekilde kredi kartı ile tahsilatlı gönderi işlemi yapıldı ise sistem sadece pos cihazı ile ücretin tahsilini sağlar.  Aynı şekilde belirtilen gönderici hesabına tahsil edilen ücret aktarılmış olunur. Kredi kartı ile tahsilatlı gönderi hizmetinde taksitli ödeme seçeneklerinden de faydalanılabilir.

Tahsilatlı Gönderi Hizmetinden Nasıl Faydalanılır?

Tahsilatlı gönderi hizmeti ürününü satmak ancak satış sağlandığı gibi ücretini tahsil etmek isteyen kişiler, uzaktan satış yapan firmalar, e.ticaret siteleri v. Birçok kişi ve kuruluş tarafından kullanılır. Bu hizmetten faydalanmak ise oldukça kolaydır. Öncelikle bölge müdürlüklerimizde ki satış yetkilileri ile görüşüp bu hizmet ile ilgili detaylı bilgi alabilir sonrasında bu hizmeti faydalı gördüğünüz takdirde tahsilatlı gönderi hizmeti almak için sözleşmeli müşterimiz olmanız gerekmektedir. Sözleşmeli müşteri olduktan sonra bu hizmetten faydalanmaya başlayacaksınız. Hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.