Tacikistan Yurt Dışı Kargo

Tacikistan Yurt Dışı Kargo

Yılların verdiği deneyim ile Tacikistan dahil toplam 190’ın üzerinde ülkeye kargo hizmeti sunmaktayız. Üstelik tek taraflı olarak değil. Dilerseniz ülkemizden Tacikistan’a dilerseniz de Tacikistan’dan ülkemize tüm gönderi türlerinizi özenle taşımaktayız. Üstelik bu işlemleri gerçekleştirirken sizin tek yapmanız gereken gerekli bilgileri ve varsa belgeleri bizlere iletmek. Ardından Tacikistan Kargo Takip Sistemimizden anlık olarak tüm kargo gönderilerinizi takip edebilirsiniz. Hangi saat ve dakikada kargonuzun nerede olduğunu, ne işlem gördüğünü tek tek kontrol edebilirsiniz. Tacikistan Yurt Dışı Kargo

Yurt Dışı Kargo

Tacikistan Yurt Dışı Kargo

Tacikistan ülkesine göndereceğiniz tüm ürünler – materyaller Türk Ticaret Kanunlarına ve Tacikistan Kanunlarına uygun olduğu sürece ek bir maliyet hesaplaması çıkarmayan firmamız gerekli bütçe maliyetini net ve kesin olarak tarafınıza iletmektedir. Böylece sürpriz ek maliyetler ödemek zorunda kalmazsınız. Tacikistan Hava Kargo işlemleri iki ana kategoriye ayrılmaktadır. Bu kategoriler arasındaki en büyük fark kargolarınızın ne hızda iletileceğine dairdir. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Express ( Acil ) Uçak Kargo:

Bu gönderim seçeneğini belirtirseniz maliyetleriniz doğru orantılı olarak artacaktır ancak acil olarak göndermeniz gereken tüm araç – gereç veya evrak – makineleri ortalama 3 gün içerisinde adrese teslim olarak göndermemizi sağlayacaksınız.

  • Ekonomik Hava Kargo

Bu sistemde ise maliyetler Express kargoya nazaran çok daha ucuz olsa da kargolarınızın gönderim süresi ortalama 7 – 8 güne kadar çıkabilmektedir.

Tacikistan Kargo Hesaplama

En uygun Tacikistan Kargo işlemleri tarafımızca takip edilebilmektedir. Göndereceğiniz materyallere ait gerekli bilgileri aldıktan sonra kısa süre içerisinde detaylı olarak ücret tarifelerini size ileteceğiz. Siz seçiminizi yaptıktan sonra servis aracımız ve ekibimiz derhal kapınıza gelecek ve eğer kargolama – kolileme – paketleme işlemi yapılmadı ise yaparak kısa süre içerisinde en yakın havaalanına ulaştırılacaktır. Hava alanına gönderilen materyalleriniz Tacikistan Uçak Kargosuna özenle yerleştirilerek zarar görmemesi için gerekli işlemler yapılacaktır. Tabi ki sizler anlatılan ve anlatılmayan tüm bu aşamaları oturduğunuz yerden Tacikistan Kargo Takip sistemimiz aracılığı ile kolayca takip edebileceksiniz.

Tacikistan’a Neler Gönderebilirim?

Türkiye ve Tacikistan kanunlarına uygun tüm materyallerin alış verişini – iletilmesini sağlayabiliriz. Bu kanunlar deneyimli firmamız tarafından güncel olarak takip edilmektedir. Kanunlar çerçevesinde yanıcı – parlayıcı nitelikte olan sıvı – akışkan – katı ve kimyasal ürünler dahil olup kargo türünüzde yer alan maddeler hakkında gerekli geri bildirim tarafınıza yapılacaktır. Eğer gönderileriniz kozmetik – ilaç ya da gıda takviyesi türü gıdalardan oluşuyor ise bunun için gerekli analiz sonuçlarını firmamıza iletmeniz gerekmektedir. MSDS mevzuatlarında yer alan bu talep firmamızın talebi değiş tamamen kanun – mevzuat ve MSDS kurallarınca talep edilmesi zorunludur.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.