Suudi Arabistan Uçak Kargo

28 Şub by Uçak Kargo

Suudi Arabistan Uçak Kargo

Müslüman ülkeleri arasında en çok ticaret yapılan Suudi Arabistan Uçak Kargo taşımacılığı uzman ekibimiz tarafından çift taraflı olarak gerçekleştirilmektedir. Dilerseniz Suudi Arabistan’dan ülkemize dilerseniz de ülkemizden Suudi Arabistan’a gönderilecek tüm ürünleriniz belirttiğiniz adresinizden alınır, paketlenir ve en yakın hava alanına gönderilmesi sağlandıktan sonra Suudi Arabistan Uçak Kargosuna gerekli güvenlik koşulları uygulanarak yüklemesi yapılır.

Suudi Arabistan Uçak Kargo

Türkiye’den Suudi Arabistan’a Kargo

Ülkemizden Suudi Arabistan’a göndermek istediğiniz materyaller için gerekli bilgileri vermeniz gerekmektedir. Bu bilgiler şu şekildedir;

  • Alıcı ve gönderici adresi
  • Kargo türünüz ( katı – sıvı – gaz – belge – evrak – makine – mobilya – gıda vs )
  • Materyallerinizin yani göndereceğiniz kargonun ebat ölçüleri ve ağırlıkları

Yukarıda anılan bu bilgileri verdikten sonra firmamız en kısa sürede tam bir analiz yaparak tarafınıza dönüş sağlayacaktır. Bu dönüşte yer alan detaylı raporumuz alacağınız hizmetler hakkında detaylı bilgilere, gönderilmesini istediğiniz hız – zamana, gerekli evrakların detaylarına dair bilgiler içermektedir. Suudi Arabistan’dan Türkiye’ye Kargo veya Türkiye’den Suudi Arabistan’a Kargo seçenekleri çift taraflı mevcut olup tüm yasal aşamalar, kargolama ve paketleme aşamaları bizzat firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Dilediğiniz kargo seçimi ve maliyet bütçesinden sonra isteğinize göre firmamızdan ek hizmet talepleri alabilirsiniz. Siz elinizi dahi vurmadan kargolarınız evinizden ya da iş yerinizden alınır, paketlenir ve Suudi Arabistan Uçak Kargosuna sevki – yerleştirilmesi gerçekleştirilir. Elbette söz konusu tüm aşamaları kolayca takip edebilmeniz için Suudi Arabistan Hava Kargo Takip Sistemimize girebilmeniz için gerekli bilgiler size iletilir.

Suudi Arabistan Uçak Kargo ile Ne Tür Ürünler Yollayabilirim?

Suudi Arabistan ve Türkiye Ticaret Kanunu’na uygun nitelikte olan tüm katı – sıvı – gaz formdaki malzemeleriniz özenle taşınmaktadır. Hatta bu kanunlar çerçevesinde birçok yanıcı – parlayıcı maddeler dahi vardır. Ancak göndermek ya da almak istediğiniz kargonun içeriğinde yer alan materyaller kozmetik ürünler, ilaçlar, takviye edici gıdalar ise bu ürünlerin analiz raporlarını bize göndermeniz gerekmektedir. Daha fazla fikir edinebilmeniz için gönderebileceğiniz bazı kargo türleri aşağıda listelenmiştir;

  • Evrak
  • Makine – araç – gereç – yedek parça gibi tüm sanayi ürünleri
  • Mobilya, perde, ilaç, gıda ürünleri
  • Kimyasal maddeler ( parlayıcı maddeler dahil )
  • Oyuncaklar, kıyafetler, ev gereçleri
  • Elektronik aletler, bilgisayarlar

Suudi Arabistan’a kargo göndermek ya da Türkiye’ye getirmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir