Suriye Yurt Disi Kargo

Suriye Yurt Disi Kargo

Komşu ülkelerinden olan Suriye’ye hem kara yolu hem de hava yolu kullanarak taşımacılık yapabilmekteyiz. İster bireysel olsun ister kurumsal tüm gönderilerinizi hızla ve güven içerisinde iletebilen deneyimli ekibimiz Suriye dahil dünya üzerinde yaklaşık 200 ülkeye gönderim yapabilmektedir. Hizmetlerimiz yalnızca Türkiye’den Suriye’ye kargo gönderimi ile sınırlı değildir. Dilediğiniz kargoların Suriye’den Türkiye’ye gelmesini de sağlamaktayız. Aynı zamanda bu hizmetler çerçevesinde gönderilerinizin bizzat paketlenmesi, takip edilmesi, tır ya da uçağa yüklenmesi gibi işlemleri de gerçekleştirmekteyiz. Suriye Yurt Dışı Kargo

Yurt Dışı Kargo

Suriye Yurt Dışı Kargo

Suriye’den ülkemizde ya da ülkemizden Suriye’ye göndereceğiniz tüm materyalleri hava kargo seçeneği ile gönderdiğinizde çok hızlı ve ekstra güvenlikli olarak ulaşımını sağlayabilirsiniz. Üstelik kargolarınız 150 kg ve altında ise herhangi bir ek vergi ve işlem ücreti de ödemiyorsunuz.

Suriye Uçak Kargo

Suriye – Türkiye arasında gerçekleşen kurumsal ya da bireysel ürün ticareti – gönderimi iki ana kategoriye ayrılmaktadır. Bunlardan ilki acil olarak göndermek istediğiniz kargolarınız için geçerli olan Express Suriye Uçak Kargo’dur. Bu kargo tipini seçerseniz en geç 24 saat içerisinde adresinizden teslim aldığımız ürünlerinizi Suriye’de belirttiğiniz adresin kapısına kadar teslim edebiliyoruz. Acil kodu ile gönderildiği için biraz daha pahalı olan bu seçenek ihtiyaç halinde hizmetlerimiz kapsamındadır. Bir diğer seçenek ise Suriye Ekonomik Hava Kargo seçeneğidir. Bu paketimiz Express pakete göre çok daha ucuz olmakla beraber aynı hizmetler geçerlidir.  Kısacası hizmet kalitesinde bir düşüş yoktur sadece gönderim süresi biraz uzamaktadır. Bu seçenekte en geç 3 gün içerisinde gönderim yapılabilmektedir.

Suriye’ye Kargo Nasıl Gönderilir

Suriye’ye göndereceğiniz kargolarınız için deneyimli olan firmamızın çağrı merkezini aramanız yeterlidir. Ya da internet sitemizde bulunan iletişim formunu kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerken aşağıda yer alan soruların yanıtlarını hazırlamanız size geri dönüşümüzü hızlandıracaktır;

  • Alıcı ve gönderici adresleri
  • Ürünlerinizin adet – ağırlık – ölçü bilgileri
  • Gönderi türü

Suriye Kargo Ücretleri Nasıl Hesaplanır?

Bu hesabı sizler net olarak yapamazsınız. Bunun nedeni yukarıda adı geçen bilgilerin bizlere iletilmesinin gerekliliği ile başlar. Ancak gönderilerinizin türü de bu fiyat tarifesini büyük oranda değiştirmektedir. Örneğin göndereceğiniz materyaller ilaç kategorisine giren maddelerden oluşuyor ise MSDS Türk Ticaret Kanunu baz alınır ve bu kurallar çerçevesinde değerlendirilir. Aynı zamanda ek belge olarak ürünlerin analiz raporları talep edilmektedir. Bu nedenle tam ücreti sizlere iletebilmemiz için göndereceğiniz kargo hakkında detaylı bilgi vermeniz gerekmektedir. Bu bilgileri aldıktan sonra tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılarak en uygun ücretlerle Suriye – Türkiye, Türkiye – Suriye kargo gönderimlerinizi sağlayabiliriz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.