Sudan Yurt Dışı Kargo

Sudan Yurt Dışı Kargo

Kuzey Afrika ülkelerinden biri olan Sudan’a ülkemiz üzerinden tüm kargolarınızı güven ve hızlı olarak taşımaktayız. Aynı zamanda Sudan’dan getirtmek istediğiniz tüm kargo gönderilerinizi de ülkemize getirtiyoruz. Bu taşımacılık işlemleri sadece transfer ile sınırlı değildir. İsteğinize göre adresten alınır ve adrese iletilir. Kagolama, paketleme, kolileme gibi işlemlerin yanı sıra tüm resmi işlemler deneyimli ekibimiz tarafından takip edilerek gerçekleştirilir. Sudan Yurt Dışı Kargo

Yurt Dışı Kargo

Sudan Yurt Dışı Kargo

Sudan’dan ülkemize ya da ülkemizden Sudan’a göndermek istediğiniz tüm materyallerinizi hava kargo taşımacılığı ile gerçekleştirmek isterseniz çok daha hızlı bir kargo gönderimi sağlayabilirsiniz. Ayrıca kara yolu taşımacılığına nazaran çok daha güvenli bir seçenek olan uçak kargo taşımacılığı sırasında tüm yasal prosedürler firmamız tarafından an be an gerçekleştirilir ve size ek bir işlem sıkıntısı oluşturmaz.

Sudan Uçak Kargo

Sudan’dan Türkiye’ye Uçak Kargo veya Türkiye’den Sudan’a Uçak Kargo hizmetimiz mevcut olup Gümrük işlemleri dahil gerekli tüm zorunlu prosedürler uzun yılların deneyimi ile firmamız tarafından yapılmaktadır. Uçak Kargo seçenekleri acil ve eko olarak ikiye ayrılmaktadır. Acil olan hizmetimiz Express Uçak Kargo olarak adlandırılmakta olup bu seçenek hızla göndermek istediğiniz ürünleriniz için geçerlidir. Eko seçeneğine nazaran daha fazla maliyetli olan bu seçenek sadece acil olarak göndermek istediğiniz kargolarınız geçerlidir. Express kargoda tüm gönderileriniz ortalama üç gün içerisinde tamamlanmaktadır. Ekonomik Sudan Uçak Kargo seçeneğinde ise tüm gönderileriniz ortalama üç gün yerine ortalama 7 – 8 gün sürebilmektedir. Kalite bakımından Express kargoyla aynı hizmetleri kapsamaktadır.

Sudan’a Nasıl Kargo Gönderebilirim?

Sudan’a kargo göndermek ya da Sudan’dan Türkiye’ye kargo getirtmek için firmamızı tercih edebilirsiniz. Aşağıdaki bilgileri bizlere telefon ile ulaşarak ya da web sitemiz üzerinden iletmeniz yeterli olacaktır. Bu bilgileri verdikten sonra sizlere net bir ücret verebilmekteyiz.

  • Alıcı adresi
  • Gönderen adresi
  • Kargonuzun türü
  • Kargonuzun ölçü ve ağırlık bilgileri

Sudan Kargo Hesaplaması Nasıl Yapılır

Eğer Sudan’a göndereceğiniz materyaller 150 kg ve altında ise yasal zorunluluklara takılmadan ve ek gümrük vergileri ödemeden çok daha ucuza alabilir ya da gönderebilirsiniz. Net bir fiyat için yukarıdaki bilgileri bizlere göndermeniz yeterlidir. Kargo türü göndereceğiniz ürünlerin genel yapısı ve kategorisidir. Örneğin göndereceğiniz bir makine ise kargo türüne makine yazabilirsiniz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.