Sri Lanka Yurt Dışı Kargo

Sri Lanka Yurt Dışı Kargo

Güney Asya ülkelerinden olan Sri Lanka ile artan ithalat ve ihracat anlaşmalarımız vardır. Hem Sri Lanka’dan hem de Türkiye’den materyal ticareti mevcut olup tüm kargolarınız adresten alınarak adrese ulaştırılmaktadır. Dünya çapında yaklaşık 200e yakın ülke ile sürekli olarak kargo gönderimleri yapan uzman ekibimiz mevcut ve güncel tüm gümrük yasalarını takip ederek kargo göndermek isteyen müşterilerimizi net olarak bilgilendirmekte ve gerekli tüm yasal işlemleri bizzat takip etmektedir. Kargo almak ya da göndermek için herhangi bir yasal prosedürlerle uğraşmanız gerekmemektedir. Sri Lanka Yurt Dışı Kargo

Yurt Dışı Kargo

Sri Lanka Yurt Dışı Kargo

Sri Lanka ülkesine göndermek istediğiniz tüm evrak, makine, mobilya, parlayıcı madde, kimyasal madde, kozmetik ürün, yedek parça vs deneyimli firmamıza emanet ederek kapınızdan alınmasını sağlayabilirsiniz. Kapınızdan alan ürünler yüksek teknoloji paketleme – kolileme teknikleri kullanılarak tek bir çizik dahi almayacak şekilde Sri Lanka Uçak Kargosuna yüklenir ve bu aşamaların tamamı sizlerin kolayca takip edebileceği Sri Lanka Kargo Takip Sistemine an be an yansır. Böylece sizler oturduğunuz yerden kargonuzun ne durumda ve ne aşamada olduğunu takip edersiniz.

Sri Lanka Uçak Kargo

Sri Lanka’dan Türkiye’ye Kargo veya Türkiye’den Sri Lanka’ya kargo taşımacılığı yapan firmamız Express ve Ekonomik uçak kargo seçenekleri ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Express Sri Lanka Hava Kargo acil olarak göndermek istediğiniz kargolarınız için özel bir tarifedir. Bu tarife biraz pahalı olsa da en geç 3 gün içerisinde iletim olanağı sunmaktadır. Daha ucuz olan bir diğer tarifemiz ise Ekonomik Sri Lanka Hava Kargo’dur. Bu seçenek çok daha uygun bir maliyet sunar ancak kargolarınızın adrese ulaştırılması ortalama bir haftayı bulabilir.

Sri Lanka Kargo Ücreti Hesaplaması

Hesaplama için aşağıda yer alan bilgileri firmamıza iletmeniz gereklidir. 7 gün 24 saat hizmet veren deneyimli firmamız en kısa sürede verilen bilgileri inceler ve tarafınıza iletilmek üzere detaylı bir rapor iletilir. Bu raporda göndereceğiniz kargoların hangi yollarla – hangi tarifelerle – ne şekilde gönderileceğini ve aynı zamanda alabileceğiniz ek hizmetleri kapsar. Sizler bu rapor içeriğinden dilediğiniz hizmet ya da tarifeleri seçerek tarafımıza dönüş sağladığınız an adresinize bir servis aracı çıkartılır ve kargolarınız güvenle paketlenerek Sri Lanka Uçak Kargosuna yüklenir.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.