Somali Yurt Dışı Kargo

Somali Yurt Dışı Kargo

Doğu Afrika ülkelerinden olan Somali ile gelişen ticari ilişkilerimiz sonrasında hızla artan bir kargo sistemi kurulmuştur. Uygun fiyat seçenekleri ve güvenli taşımacılık sistemlerini birleştiren firmamız hem Somali’den Türkiye’ye hem de Türkiye’den Somali yurt dışı kargo taşımacılığı yapabilmektedir. Gerekli tüm prosedürler bizzat firmamızın deneyimli ekibi tarafından takip edilir ve işlemler tek tek gerçekleştirilir. Böylece sizlerin herhangi bir işlem ile uğraşmadan kargonuzu teslim etmeniz yeterlidir.

Yurt Dışı Kargo

Somali Yurt Dışı Kargo

Somali’ye Express ve Ekonomik olarak ürün gönderebilir ya da Somali’den getirtilmesini sağlayabiliriz. Üstelik kargo gönderileriniz 150 kg ve altında bir ağırlıkta ise ek bir vergi ücreti ödemeden maliyetinizi düşürebilirsiniz. Somali Express Hava Kargo seçeneği yalnızca acil olarak iletilmesini istediğiniz materyalleriniz içindir. Bu tarife diğer taşımacılık seçeneklerine göre daha pahalıdır ancak tüm kargonuz ortalama 3 gün içerisinde adresten alınır ve adrese teslim edilmiş olur. Bir diğer tarifemiz ise Somali Ekonomik Uçak Kargo’dur. Bu paketimizi tercih ettiğiniz zaman çok daha ucuz bir maliyet ile kargolarınızın taşımacılığını yapabiliriz. Bu pakette değişenler aldığınız hizmet kalitesi değildir. Sadece kargonuzun iletim hızı ile alakalıdır. Bu paketteki ortalama ulaşım günü 7 gündür.

Somali’ye Nasıl Kargo Gönderebilirim?

Somali’ye ülkemiz üzerinden ya da Somali’den ülkemize ürün getirtebilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan bilgileri firmamızın telefon numarasını arayarak vermeniz gereklidir. Ancak bu şekilde kesin bir ücret çıkartabiliriz.

  • Kargo gönderinizin türü ( mobilya, kimyasal madde, evrak, ilaç vb )
  • Somali adresi
  • Sizin adresiniz
  • Kargo gönderilerinizin adet, ağırlık, ölçü verileri

Somali Kargo Hesaplaması Nasıl Yapılır

Yukarıda adı geçen bilgileri bize ilettikten sonra çok kısa bir süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Eğer göndereceğiniz ya da alacağınız kargolar her iki ülkenin yasalarına tam uyum sağlıyor ise ve ek olarak iletim – taşımacılık – gümrük vergileri içermiyor ise bu dönüş sandığınızdan daha kısa sürecektir. Size göndereceğimiz kargo raporunda alabileceğiniz hizmetleri detaylı olarak yazıyoruz. Bu hizmetlerin ücret tarifeleri de elbette raporda listelenmiş olacak. Gönderim seçeneklerinde mutabık olduktan sonra dilerseniz kargonuzu ev ya da iş yerinizden alıyoruz, paketliyoruz, Somali Uçak Kargosuna güvenlik şartlarına uyularak yüklüyoruz ve Somali’ye ulaştırıyoruz. Evinizden aldığımız dakikadan ulaşım dakikasına tek tüm aşamaları tek tek kontrol edebilmeniz için Somali Kargo Takip Sistemimize aktarıyoruz. Böylece herhangi bir işlem yapmadan kargo durumunuzu oturduğunuz yerden takip edebiliyorsunuz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.