Slovenya Yurt Dışı Kargo

Slovenya Yurt Dışı Kargo

Dünyanın dört bir yanına kargo gönderen firmamız toplam 190ı aşkın ülke üzerinden ürün gönderimi yapabilmektedir. Deneyimli ekibimiz ile Slovenya Yurt Dışı Kargo işlemlerinin tamamını müşterisini yormadan gerçekleştiren firmamız ile Express ya da Ekonomik Uçak Kargo ile kargonuzu gönderebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken iletişim hattımızı arayarak kargonuz hakkında bilgi vermek.

Yurt Dışı Kargo

Slovenya Yurt Dışı Kargo Nasıl Kargo Gönderilir?

Slovenya Uçak Kargo hizmetimiz ile isterseniz Slovenya’dan Türkiye’ye isterseniz de Türkiye’den Slovenya’ya materyal gönderip alabilirsiniz. Gerekli tüm yasal prosedürler firmamız tarafından takip edilmekte ve gerektiğinde müdahele edilerek gerçekleştirilmektedir. Adresinizden alınan ürünler ekibimiz tarafından uygun bir biçimde paketleme – kolileme – ambalajlama gibi işlemlere alınır ve derhal kayıtları tutularak en yakın hava alanına sevki sağlanır. Hava alanında yine deneyimli personellerimiz ile en yakın Slovenya Uçak Kargosuna yüklemesi yapılarak güvenliği sağlanır. Karşı ülkeye gönderilen ürünlerinizin tamamı belirttiğiniz adresin kapısına kadar ulaştırılmaktadır.

Slovenya Kargo Fiyatları Nelerdir?

Size tam bir fiyat çıkartabilmemiz için aşağıdaki bilgileri bize iletmeniz gerekmektedir;

  • Alıcı ve gönderici adresi
  • Ürün niteliği ( mobilya – ekipman – makine – evrak vb )
  • Ürün adeti, ölçüleri, ağırlığı

Yukarıda belirtilen soruların yanıtlarını hazırlayarak bizlere iletişim telefonlarımızdan dilediğiniz gün ve saatten ulaşabilirsiniz. Gerekenler derhal kontrol edilerek sizin bütçenize en uygun fiyat tarifeleri çıkartılarak tüm detayları ile birlikte iletilir. Gönderdiğimiz hizmet raporundan dilediğiniz hizmet veya hizmetleri seçebilirsiniz. Mutabık olursak derhal işlemleri başlatırız. Dilerseniz kapınızdan servis aracımız ile ürünleri alarak paketleme işlemlerini gerçekleştirebiliriz. Aynı zamanda gümrük vergileri gibi uzun prosedürler ile uğraşmanıza gerek yoktur. Tüm belgeler tarafımızca yapılmaktadır. Siz kargonuzu hazırladıktan sonra tek yapmanız gereken Slovenya Uçak Kargo Takip Sistemimizi kullanarak kargonuzun nerede – ne aşamada olduğunu oturduğunuz yerden kontrol etmektir.

Slovenya Kargo Ücretleri Neye Göre Hesaplanır?

Yukarıda belirttiğimiz gibi adet, ölçü birimleri ve ürün niteliğine göre hesaplama yapılmaktadır. Bunun yanı sıra gönderi türünüz de oldukça önem arz etmektedir. Örneğin göndereceğiniz kargonun içerisinde kozmetik ya da ilaç gibi ürünler mevcut ise bunun için sizden teslim almamız gereken analiz formu gereklidir. MSDS kuralları gereğince bu tür ürünlerin detaylı laboratuvar formül bileşenlerinin listesi gereklidir. Detaylı bilgi için firmamızın web iletişim formunu ya da telefon numarasını çevirmeniz yeterlidir.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.