Slovakya Yurt Dışı Kargo

Slovakya Yurt Dışı Kargo

Slovakya Yurt Dışı Kargo seçeneğimizle tüm gönderilerinizi mümkün olan en kısa sürede ve en uygun maliyetlerle gerçekleştirmekteyiz. Dilerseniz ülkemizden Slovakya’ya dilerseniz de Slovakya’dan ülkemize kapıdan kapıya teslimat yapmaktayız. Slovakya’ya kargo göndermek için gerekli tüm evraklar, kurallar ve yasal prosedürler tarafımızca takip edilmekte olup siz ürünlerinizi teslim ettikten sonra tüm aşamaları online olarak Slovakya Kargo Takip Sistemimiz ile kontrol edebilirsiniz. Slovakya Yurt Dışı Kargo

Yurt Dışı Kargo

Slovakya Yurt Dışı Kargo

Uçak kargo tarifelerimizle acil olan kargo gönderilerinizi ortalama 3 gün içerisinde ulaştırmaktayız. Bu tarife acil kodu ile gerçekleştiği için diğer ulaşım hizmetlerine nazaran daha pahalıdır. Express Hava Kargo paketi acil olarak ulaştırılmasını istediğiniz kargolarınız ile bozulma riski yüksek olan ürünleriniz için uygun bir seçenek olacaktır. Daha ucuz ücretlerle Slovakya’ya kargo göndermek isterseniz Ekonomik Hava Kargo paketimizi tercih edebilirsiniz. Bu paketimizin Express Uçak Kargo ile arasındaki tek fark kargonuzun daha uzun sürede teslim edilmesidir. Diğer hizmetler bu pakette de mevcut olup Ekonomik Uçak Kargo ile gönderdiğiniz tüm gönderilerinizin ortalama teslimat süresi 7 gündür.

Slovakya’ya Nasıl Kargo Gönderebilirim?

Eğer kargo tipiniz hem Türkiye hem de Slovakya Gümrük Yasaları ve diğer kanunları ile uyumlu ise herhangi bir pürüz çıkmadan gönderimini sağlayabilirsiniz. Bu bilgiye ek olarak 150 kg ve altında olan kargolarınız için prosedür aşamalarının daha az ve vergiden muaf olduğunu belirtmek isteriz. Ürünlerinizin bilgilerini firmamıza verdikten sonra gerekli hesaplamalar yapılır ve en yakın zamanda kalkacak olan Slovakya Uçak Kargosuna yüklenir.

Slovakya’ya Neler Gönderebilirim?

Her iki ülkenin Gümrük yasalarına uygun olan tüm materyallerin taşımacılığı yapılmaktadır. Bunlardan bazılarına şu şekilde örnek verebiliriz;

  • Evrak, besin takviyesi, gıda
  • Kozmetik ürün, oyuncak, perde, halı
  • Elektronik aletler, büyük – küçük makineler ve yedek parçaları
  • Numuneler, aletler, ilaç kategorisinde yer alan tüm tıbbı ilaç – cihaz – medikal aletler vs.
  • Kimyasal ürünler ( parlayıcı maddeler dahil )

Slovakya Kargo Hacim Hesaplaması

Bir kargonun kendi standart ağırlığından ziyade o kargonun hacmi hesaplanarak kayıtlara geçmektedir. Bunun formülü şu şekildedir; en * boy * yükseklik / 5000. Bu hesaba göre 20 kg olarak tarttığınız kargonuzun hacmi 15 kg olarak çıkmaktadır.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.