Sırbistan Yurt Dışı Kargo

Sırbistan Yurt Dışı Kargo

Firmamıza açacağınız bir telefon ile Sırbistan’a göndereceğiniz kargolarınız hakkında fiyat teklifi alabilirsiniz. İşlemlerinizin hızlı olması için telefon açmadan önce kargonuzun ölçü, ağırlık, adet bilgilerini not etmeyi unutmayınız. En uygun ücret tarifeleri, detaylı hizmetlerimiz, fiyat bilgileri gibi birçok bilgi rapor halinde hazırlanarak en kısa sürede tarafınıza iletilecektir. Sırbistan Yurt Dışı Kargo

Yurt Dışı Kargo

Sırbistan Yurt Dışı Kargo

Express Uçak Kargo hizmetimiz ile sadece 24 saatte kargonuzu Sırbistan’a gönderebilir ya da Sırbistan’daki ürünlerinizi Türkiye’ye getirebiliriz. Üstelik bu işlemler sırasında gerekli tüm vergi işlemleri, yasal süreçler firmamızın deneyimli ekibi ile takip edildiği için size kalan tek şey Sırbistan Online Kargo Takip Sistemini kontrol etmek olacaktır. Kargonuzun tüm aşamaları, nerede olduğu gibi detaylı veriler dakika dakika sisteme yansıtılmaktadır. Acil – hızlı kod ile gönderim imkanı sağayaln bu taşımacılık paketimiz özellikle gıda türü bozulma riski yüksek materyaller ile sizin için aciliyet teşkil eden tüm maddelerin taşınmasını sağlamak içindir. Diğer taşıma yöntemlerine göre biraz masraflı olması sebebi ile sadece acilen göndermek isteğiniz ürünler için tercih edebilirsiniz.

Ekonomik Uçak Kargo seçeneği ile tüm gönderilerinizi ortalama 3 günde hava taşımacılığı ile oldukça ucuz maliyetlerle gönderebilirsiniz. Express hizmetimiz ile olan tek farkı zaman farkıdır. Geriye kalan tüm işlemler ve hizmetler aynıdır.

Sırbistan’a Neler Gönderebilirim?

Yasalar çerçevesinde kabul görmüş tüm ekipman – alet – makine – gıda takviyesi – ilaç – mobilya – evrak gibi materyalleri gönderebilirsiniz. Üstelik 150 kiloyu aşmayan kargolarınız için ek vergi talepleri de mevcut değildir. 150 kiloyu aşan ürünleriniz ek gümrük vergilerine tabi tutulmaktadır. Vergiler, kargo yükleme, kargo teslim ve diğer prosedürlerin tamamı firmamızca takip edilmekte ve işlenmektedir. Müşteri tarafından herhangi bir ek işlem gerektirmemektedir. Kimyasal maddeler dahi göndermeniz mümkündür ancak kimyasal tür en fazla parlayıcı nitelikte bulunan maddelerle sınırlıdır. Daha detaylı bilgiyi firmamıza arayarak alabilirsiniz.

Sırbistan Kargo Hesaplama

Kargolarınızın ne kadar masraf tutacağını iletebilmemiz için kargo içeriğiniz, türünüz, gönderen ve alan adresi ile kargo ağırlığı gibi bilgileri iletmeniz gerekmektedir. Ayrıca gönderiniz gıda – ilaç türevi ise Gıda Üretim Sertifikası ile içerik – formül bilgisinin bulunduğu analiz raporunu ulaştırmanız MSDS ve Türk Ticaret Kanunlarınca zorunlu kılınmıştır.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.