Singapur Yurt Dışı Kargo

Singapur Yurt Dışı Kargo

Asya Kıtası ülkelerinden biri olan Singapur ile ithalat ve ihracat faaliyetlerimiz son hız devam ederken Singapur – Türkiye arası hava kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken iletişim telefonumuzdan ya da web sitemizdeki iletişim formlarından birini tercih edebilirsiniz. En uygun maliyetlerle Singapur’a göndereceğiniz kargolarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Üstelik tüm yasal işlemler, paketleme gibi işlemler deneyimli firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Böylece sizlerde oturduğunuz yerden Singapur Kargo Takip Sistemimiz aracılığı ile kargonuzun hangi aşamalarda bulunduğunu görüntüleyebilirsiniz. Singapur Yurt Dışı Kargo

Yurt Dışı Kargo

Singapur Uçak Kargo

İsterseniz Türkiye’den Singapur’a isterseniz de Singapur’dan Türkiye’ye göndereceğiniz tüm kargolarınızı kontrollü ve güvenli olarak hızla adresten alarak adrese teslim edebiliyoruz. Sizin ek bir işlem yapmadan – yorulmadan gönderilerinizi ekonomik fiyatlarla ilgili adrese ulaştırabiliyoruz. Yılların verdiği deneyim ile uzmanlaşan ekibimiz dünya çapında toplam 190ı aşkın ülkeye ürün gönderip almaya devam etmektedir. Gerek Türk Ticaret Kanunu gerekse gönderim ya da alım yapılan tüm ülkelerin Gümrük İşlemleri, Gümrük Vergileri ve kargolarınızı ilgilendiren tüm yasaları tarafımızda bilinmekte ve güncellenen tüm kanun – kurallar incelenmektedir.

Singapur’a Nasıl Kargo Gönderebilirim?

Ülkemizden Singapur’a ya da Singapur’dan ülkemize kargo getirtmek isterseniz firmamızı arayarak bütçenize en uygun ücret tarifeleri ile gönderilerinizi güvenle bizlere teslim edebilirsiniz. Singapur’a kargo göndermek ve fiyat teklifi almak için bizleri arayarak aşağıdaki bilgileri vermeniz gerekmektedir;

  • Alıcı adresi
  • Gönderen adresi
  • Gönderilecek malzemenin türü
  • Gönderilecek malzemenin ağırlık, hacim, ebat ölçüleri

Singapur Yurt Dışı Kargo

Hava Kargo seçeneğimiz ile en kısa sürede tüm gönderilerinizin teslimini yapıyoruz. Express Hava Kargo Seçeneğimizi kullanarak acil olan tüm materyallerinizi ortalama 1 günde kapınızdan alıyoruz dilediğiniz adresin kapısına iletiyoruz. Bu seçenek gıdalar gibi yüksek bozulma riski bulunan materyallerden de oluşabilir veya acil olarak gönderilecek kadar önemli bir belgeyi de içerebilir. Hiç fark etmeksizin tüm gönderilerinizin güvenliği tarafımızdan sağlanarak hava alanına iletilir. Oradan Singapur’a ilk gidecek Singapur Uçak Kargosuna yüklenir.

Daha ucuz maliyetlerle materyallerinizi iletmek isterseniz sizlere Ekonomik Singapur Hava Kargo paketimizi sunarız. Bu hizmet ile Express Kargo arasındaki tek fark zaman farkıdır. Ekonomik paketteki kargolarınız en geç 7 günde adrese teslim edilmektedir. Acil olmadığı için daha ucuzdur.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.