Senegal Yurt Dışı Kargo

Senegal Yurt Dışı Kargo

Batı Afrika ülkelerinden biri olan Senegal’e kargo göndermek ya da Senegal’den ülkemize getirtmek istediğiniz tüm materyalleriniz için Pazar hariç haftanın dilediğiniz bir günü bizi aramanız yeterlidir. En uygun fiyat tekliflerini en kısa sürede size ulaştırabilir ve sizin için en uygun paketi seçerek hizmetinizi başlatabilirsiniz. Kargo gönderimleriniz sırasında evinizden ya da iş yerinizden çıkmak istemezseniz telefonunuzda bunu belirtmeniz yeterlidir. Derhal servis aracı çıkartarak adresinize gelebilir ve eğer paketleme – kolileme gibi işlemler yapmadıysanız ekibimize yapılma talimatını verebilirsiniz. Senegal Yurt Dışı Kargo

Yurt Dışı Kargo

Senegal’e Nasıl Kargo Gönderebilirim?

Bunun için bizi arayarak aşağıdaki kargo bilgilerini vermelisiniz;

  • Alıcı – gönderici adresleri
  • Göndereceğiniz kargonun içeriği
  • Kargonuzun ağırlık ve ölçüleri

Bu bilgileri verdikten sonra Senegal Kargo Hesaplaması kurallarına uygun olarak hızla hesaplama yapar ve birden fazla gönderim seçeneği, hizmet paketleri eşliğinde detaylı bir analiz raporu oluşturarak tarafınıza döneceğiz. Dönüşümüzden sonra size en uygun hizmetleri seçtikten sonra kargonuzu alırız ve Senegal Uçak Kargosu’na gerekli paketleme – yerleştirme – güvenlik işlemlerini tamamlayarak yükleriz. Uçak Senegal’e ulaştıktan sonra da güvenle kargonuzu alır ve belirttiğiniz adrese teslimini tamamlarız. Elbette sizler bu aşamaların tamamını Senegal Kargo Takip Sistemimiz aracılığı ile oturduğunuz yerden kontrollerinizi yapabileceksiniz.

Senegal Yurt Dışı Kargo

Türkiye’den Senegal’e veya Senegal’den Türkiye’ye getirteceğiniz – göndereceğiniz tüm kargolarınızın taşımacılığını yapmak için iki adet Senegal Hava Kargo paketimiz mevcuttur;

  1. Senegal Express Hava Kargo:

Senegal Hızlı Kargo – Senegal Acil Hava Kargo seçeneğimizdir. Bu paket 1 – 3 gün içerisinde adresten alınır adrese teslim edilmiş olur. Acilen göndermek istediğiniz her türlü kargoyu ( büyüklüğü – ağırlığı ne olursa olsun ) bu seçim ile gerçekleştirebilirsiniz.

  • Senegal Ekonomik Hava Kargo:

Express olan hizmetimiz ile eş değer hizmetlere sahiptir. İkisinin arasında iki fark vardır. Birincisi daha ekonomik olması ikincisi ise adından da anlaşıldığı üzere ucuz olmasından dolayı kaynaklanan teslimat süresidir. Bu seçenekteki tüm gönderileriniz ortalama 7 günde teslimatı yapılmış olur.

Senegal Kargo Ücretleri Neye Göre Hesaplanır?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi kargonuzun türü ve ölçü birimlerine göre değişir. Net fiyat için bizi aramanız yeterlidir. Ayrıca 150 kilodan daha düşük gönderilerinizin vergiye takılmadığını da belirtmek isteriz. Kargonuzun içeriğinde kozmetik ürün, takviye edici gıda ya da ilaç var ise MSDS kurallarına göre göndermeden önce içeriğin analiz raporunu bize göndermeniz gereklidir.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.