Rusya Yurt Dışı Kargo

Rusya Yurt Dışı Kargo

Hızlı teslimat sürelerimiz ile Rusya’da bulunan tüm hava alanlarına gönderim yapabilen firmamız aracılığı ile elektronik ürünlerinden ev tekstil ürünlerine, elektronik ürünlerden gıda takviyelerine, kozmetik makyaj bakım ürünlerinden ilaç gibi ürünlere dek dilediğiniz kargo gönderilerinizi en kısa sürede adresten alıp adrese teslimini sağlıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken kargo gönderileriniz hakkında ağırlık, adet, ölçü gibi bilgileri bizlere iletmeniz yeterlidir. Rusya Yurt Dışı Kargo

Yurt Dışı Kargo

Rusya Hava Kargo

Türkiye’den Rusya’ya ya da Rusya’dan Türkiye’ye göndermek istediğiniz tüm evrak, katı – sıvı maddeleri kapınızdan alarak dilediğiniz adresin kapısına dek ulaştıran deneyimli firmamız güncel gümrük işlemleri dahil tüm yasal mevzuatları yerine getirmektedir. Kargo gönderim sürecinin herhangi bir aşamasında müşterinin dahil olmasına gerek kalmamaktadır. Tüm aşamaları ise Rusya Kargo Takip Sistemimiz aracılığı ile oturduğunuz yerden görüntüleyebilirsiniz.

Rusya Yurt Dışı Kargo

Rusya’ya göndereceğiniz kargolarınızda hava taşımacılığını seçecek olursanız iki ayrı tarife paketimizi tanıtabiliriz.

  1. Rusya Express Uçak Kargo:

Bu kargo seçeneğimizi hızlı veya acil olarak göndermeniz gereken kargolarınızda tercih etmenizi öneririz. Standart gönderime göre çok hızlı bir tarife olması sebebi ile diğer taşımacılık çeşitlerine göre oldukça maliyetlidir. Express seçeneğimizde tüm kargo gönderileriniz 24 saat içerisinde teslim edilebilmektedir.

  • Rusya Ekonomik Uçak Kargo:

Express tarifemizde olan tüm ek hizmetler mevcuttur. Daha ucuz maliyetlerle kargolarınızı gönderebilirsiniz. Adresten alınan kargolarınız Rusya’da belirttiğiniz adresin kapısına ortalama 3 gün içerisinde gönderilir.

Rusya Kargo Hesaplaması Neye Göre Yapılır?

Aşağıdaki bilgileri Pazar günü hariç haftanın dilediğiniz günü müşteri iletişim hattımıza iletmeniz durumunda gerekli tarifeler, ek hizmetler, paketler tüm detayları ile sizlere ulaştırılmaktadır. Dilediğiniz taşımacılık ve ek hizmet tarifelerini seçerek bizlere iletmeniz durumunda adresinize derhal bir servis aracılı çıkartılır. Elbette bu hizmet sizin talebinize göre değişir. Dilerseniz kargolarınızı kendiniz de bizlere teslim edebilirsiniz. Adresinizden alan kargolar usullere uygun olarak paketlenmemiş ise ekibimiz tarafından gerekli işlemler yapılır. İşlemlerin ardından hızla en yakın hava alanına gönderilir. Akabinde Rusya Uçak Kargosuna yüklemesi yapılarak en kısa sürede iletimi gerçekleştirilir.

  • Alıcı ve gönderici adresi
  • Kargonuzun türü
  • Kargo ölçüleri, ağırlıkları

Ek olarak 150 kilonun altında kalan kargolarınızdan ek bir vergi ücreti ya da işlem ücreti talep edilmediğini belirtmek isteriz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.