Romanya Yurt Dışı Kargo

Romanya Yurt Dışı Kargo

Türk Hava Yolları başta olmak üzere alternatif hava taşımacılık şirketleri ile sürekli iletişim halinde olan firmamız ile Romanya’ya göndereceğiniz tüm gönderileriniz veya Romanya’dan getireceğiniz tüm ürünlerin taşımacılığını yapabilmekteyiz. Dünya çapında 190ı aşkın ülkeye kargo taşımacılığı sektöründe hizmet veren deneyimli firmamız aracılığı ile tüm gönderilerinizi hızlı ve ek maliyetler gerektirmeden e n uygun bütçe maliyetleri ile gerçekleştirmek isterseniz telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Romanya Yurt Dışı Kargo

Yurt Dışı Kargo

Romanya Uçak Kargo

Türk Ticaret Kanunu başta olmak üzere Romanya Gümrük Mevzuatlarına uygun olan tüm kargolarınızı ağırlığı ve ölçüleri ne olursa olsun firmamız aracılığı ile taşınmasını sağlayabilirsiniz. Romanya Türkiye hattında çalışan tüm hava yolları çalışma imkanına sahip olan firmamız sizin için en ucuz maliyetlerle taşıma seçeneklerini listeleyecektir. Romanya Hava Kargo taşımacılığını seçerek tüm kargolarınızı hız ve güven içerisinde istediğiniz adresin kapısına kadar gönderiyoruz.

Romanya Hava Kargo tarifelerimiz iki ana kategoride toplanmaktadır;

  1. Romanya Express Kargo:

Bu kargo türü ilaç, gıda, besin takviyesi gibi yüksek bozulma riski bulunduran maddeler için ya da acil olarak göndermek istediğiniz evraklar veya diğer materyaller için uygundur. Acil kodu ile gönderildiği için diğer gönderim çeşitlerine göre daha maliyetli bir seçenek olsa da bu tarifedeki tüm gönderileriniz ortalama 24 saat içerisinde teslim edilebilmektedir.

  • Romanya Ekonomik Kargo:

Bu kargo tarifemizde ise tüm gönderileriniz ortalama 3 günde teslim edilebilmektedir.

Romanya’ya Neler Gönderebilirim?

Yasalara uygun olan tüm materyalleri gönderip alabilirsiniz. İster bireysel gönderim yapın ister kurumsal. Hiç fark etmeksizin tüm materyallerinizin taşımacılığını en ucuz fiyatlarla gerçekleştirmekteyiz.

Gönderebileceğiniz ürünler ile ilgili birkaç örnek sıralayalım;

  • Mobilya, ev tekstili, elektronik ürünler, beyaz eşya
  • Evrak, makine, alet, teçhizat, yedek parça, gıda takviyesi
  • İlaç, makyaj ürünleri, sıvı ürünler, parlayıcı ürünler, kimyasal ürünler

Romanya Yurt Dışı Kargo Ücretleri Nasıl Hesaplanır?

Net bir hesaplamayı yapabilmemiz için aşağıdaki bilgileri bizlere iletmeniz gerekmektedir;

  • Kargo türü ( kişisel – kurumsal – katı – sıvı – gaz )
  • Kargo bilgileri ( ürün – gıda – ilaç vb )
  • Alıcı adresi, gönderici adresi
  • Kargo ölçüleri ( ağırlık – ölçü )

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.