Polonya Uçak Kargo

Polonya hava Kargo

Orta Avrupa ülkelerinden biri olan Polonya’ya kargo göndermek için alanında uzmanlaşan firmamızı seçebilirsiniz. Türk Hava Yolları ve alternatif Hava Yolları ile sürekli iletişim halinde olan firmamız gerek Türk Ticaret Kanunu, Gümrük Kanunu gerekse Polonya Mevzuatları hakkında bilgi sahibidir. İsterseniz Polonya’dan Türkiye’ye isterseniz de Türkiye’den Polonya’ya göndermek istediğiniz tüm kargoların adresten alınması – adrese teslim edilmesini firmamız aracılığı ile sağlayabilirsiniz. Üstelik tüm kargo işlemleriniz firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bunun anlamı ister Bireysel Müşteri olun ister Kurumsal Müşteri kargonuz için gereken gerekli tüm yasal belgeler firmamızda teslim edilmekte ve her aşama tarafımızdan takip edilmektedir. Üstelik kapınızdan alınması ile başlayan tüm kargolarınızın Polonya’da belirttiğiniz kapıya ulaştırılmasına dek geçen tüm aşamaları Polonya Kargo Takip Sistemimiz aracılığı ile oturduğunuz yerden kontrol edebilmektesiniz.

Polonya Hava Kargo Taşımacılığı

Kişisel belgeler, ticari evraklar, giyim eşyaları, ev eşyaları, kimyasal maddeler, ilaçlar, tekstil ürünleri başta olmak üzere kanunlar çerçevesinde adı geçen tüm materyallerinizin taşımacılığını yapıyoruz. Bu taşımacılık işlemlerinde geçerli olan iki ayrı paketimiz mevcut olup aşağıda sıralanmıştır;

  1. Polonya Express Uçak Kargo:

Bu seçenek acil olarak göndermek istediğiniz kargolarınız içindir. Diğer seçeneğe göre daha maliyetlidir. Bunun sebebi ise göndermek istediklerinizin ortalama ulaştırılma süresindeki kısalıktır. Acil kodu ile gönderilmesi sebebi ile kargonuz 24 – 48 saat içerisinde adrese teslim edilmektedir.

  • Polonya Ekonomik Uçak Kargo:

Express hizmeti ile eş güdümlü olarak tüm ek hizmetler bu seçenekte de kullanılabilir. İkisinin arasındaki bariz fark teslim süresidir. Ekonomik seçenek kullanılarak gönderilen kargolarınızın ortalama ulaşım süresi 3 – 4 gündür. Bu süreler hava koşulları, afetler, ani değişen yasal yaptırımlara göre nadirde olsa uzayabileceğini hatırlatmak isteriz.

Polonya’ya Nasıl Kargo Gönderebilirim?

Aşağıda belirtilen bilgileri firmamızın telefon numaralarından birini arayarak iletebilir ve en uygun fiyat teklifini göndermemizi sağlayabilirsiniz.

  • Alıcı ve gönderici adresleri
  • Kargo türü – niteliği
  • Kargo ağırlık ve ebat ölçüleri

Buna ek olarak göndermek ya da almak istediklerinizin toplam ağırlığı 150 kilonun altında kalıyor ise ek bir vergi ödemeniz gerekmemekte olduğunu söylemek isteriz. Eğer göndermek ya da almak istedikleriniz gıda, ilaç ya da makyaj malzemesi gibi şeyler ise ürünlerin analiz sonuçlarının elinizde hazır olması gerektiğini önemle bildiririz.