Parsiyel Kara Yolu Taşımacılığı

Parsiyel Kara Yolu Taşımacılığı

Karayolu taşımacılığı vasıtasıyla uluslararası taşımacılık daha kolay hale gelmektedir. Firmaların ihtiyaçlarına göre zamanla farklı çözüm stratejileri de gelişmiştir. Küçük araç taşımacılığı, Ro-Ro taşımacılık, intermodal taşımacılık, hızlı taşımacılık, sıcaklık kontrollü taşımacılık gibi farklı yöntemler ortaya konulmuştur. Son yıllarda en çok kullanılan ve yurt içinde de uygulanılırlığı yüksek olan parsiyel kara yolu taşımacılığı Parsiyel taşımacılık aynı güzergâh üzerinde yer alan depolardan farklı müşterilere ait gönderilerin alınmasıdır. Parsiyel taşımacılıkta tır ya da kamyonlar güzergâhını değiştirmezler. Belirlen rota üzerinde gelen talepler doğrultusunda sırayla yükleme yaparak aracın doluluğu sağlanır. Parsiyel taşımacılık yolculuk süresini uzatmaz hem de daha ekonomik bir taşımacılığa imkân verir.

Potansiyel Kara Yolu Taşımacılığı

Parsiyel Kara Yolu Taşımacığı Hizmetleri

Eğitime ve teknolojiye önem vererek uluslararası taşımacılık firmaları arasında kendisine önemli bir yer edinmiş olan firmamız parsiyel kara yolu taşımacılığı da öncü kuruluşlar arasında yer almaktadır. Filomuza ait araçların ülkelere yayılması ve zengin müşteri portföyü sayesinde parsiyel taşımacılık daha kolay hale gelmiştir. Böylelikle kısmi yükü olan işletmelerin yüksek ücret ödemeleri engellenirken, tam tır işler karşısında ikinci plana atılmalarının da önüne geçilmektedir. Firmamıza başvurulduğunda doğruda filo takip sistemimiz ve yükleme sistemlerimiz sayesinde belirlenen güzergâhta hangi aracın olduğu ve ne kadar yük kapasitesini kaldığı belirlenebilmektedir. Hareket halinde olan tırlarımız da kapasiteleri oranında parsiyel sistemine eklenmektedir. Hiçbir mağduriyet yaşanmadan dengeli yükleme prensibi ile her yük usulüne uygun bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Parsiyel Kara Yolu Taşımacılığı

Firmamız tarafından yürütülen parsiyel taşımacılık kamyon ve speedy araçlarımızda da uygulanmaktadır. Küçük araçlarımızda yük durumları müsait olduğunda parça yük almaktadır. Firmamız tarafından kullanılan araçlarımızın tamamı modern ve çevreye zararsız araçlardan oluşur. Farklı yük konseptlerine cevap verebilmek amacıyla bünyemizde farklı treyler bulundurulmaktadır. Araçlarımız sıcaklık kontrol özellikleri sayesinde her türlü yükü taşıyabilme niteliğindedir. Firmamız araçları ulusal ve uluslararası tüm güvenlik testlerini geçmiş ve güvenliklidir.

Uluslararası Yük Takip Sistemi

Teknolojiye ve eğitime önem veren firmamız öncelikle sürücülerini yol, dil, gümrük ve yükleme konusunda sürekli eğitimlere tabi tutmaktadır. Bunun dışında teknolojik uygulamalardan yararlanmaktadır. Firmamız için özel tasarlanmış yük takip sistemimiz ile araçlarımız izleyebilmekteyiz Böylelikle fazla bekleme yapan, normalden hızlı giden, yanlış rota seçen araçlarımız derhal uyarılmaktadır. Sistemlerimiz sayesinde müşterilerimiz de kargolarının sürecini görmektedirler. Sürekli gelişimden yana olan firmamızdan parsiyel taşımacılık hizmeti almak için iletişime geçiniz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.