Pakistan Yurt Dışı Kargo

Pakistan Yurt Dışı Kargo

Pakistan’a göndermek istediğiniz gönderilerinizi veya Pakistan’dan getirtmek istediğiniz kargolarınızın adresten alınarak adrese teslim edilmesini sağlamaktayız. Pakistan dahil dünya genelinde 190ı aşkın ülke arasında bireysel ya da kurumsal tüm gönderilerin sağlanmasında rol alan deneyimli firmamız aracılığı ile kargo gönderim ya da alım süreçleri tarafımızda takip edilmekte olup size kalan tek şey Pakistan Yurt Dışı Kargo Takip sistemimizi kullanarak kargo durumunuzu oturduğunuz yerden kontrol etmektedir.

Yurt Dışı Kargo

Pakistan Yurt Dışı Kargo

Türkiye’den Pakistan’a ya da Pakistan’dan Türkiye’ye iletilmesini istediğiniz tüm kargolarınızı Türk Hava Yolları ya da alternatif hava yolu şirketleri ile sürekli iletişim halinde kalan firmamız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bütçenize en uygun kargo seçenekleri ile tüm gönderilerinizin paketleme, yükleme, adrese teslim etme ve yasal evrakların – prosedürlerin gerçekleştirilmesi gibi tüm eylemler firmamızın uzman ekiplerinde yapılmakta ve takip edilmektedir. Pakistan’a Hava Kargo seçeneklerimiz iki ana kategoride sıralanmaktadır;

  1. Pakistan Express Uçak Kargo:

Bu seçenek acil olarak göndermek – almak istedikleriniz içindir. Örneğin acil bir evrakın iletimini gerçekleştirebileceğiniz gibi bozulma riski olan gıda türü maddeler ile ilaçların teslim ve alımını da sağlayabilirsiniz. Diğer taşımacılık yöntemlerine göre daha pahalı olan bu seçenekte göndereceğiniz kargolarınız ortalama 1 – 2 gün içerisinde teslim edilebilmektedir.

  • Pakistan Ekonomik Uçak Kargo:

Bu seçenek daha uygun maliyetli olup acele olmayan tüm gönderileriniz içindir. Ortalama teslim süresi 5- 6 gündür.

Pakistan’a Neler Gönderebilirim?

Türk Ticaret Kanunu ve dahi Pakistan Gümrük Kanunları kapsamında yer alan tüm gönderilerin taşımacılığını yapabiliriz. Birkaç örnek vermek gerekirse;

  • Çanta, tekstil ürünleri, ev dekor ürünleri, evrak – belge niteliği taşıyan materyaller
  • Çapı – büyüklüğü ve ağırlığı ne olursa olsun her türlü makine veya makine yedek parçaları
  • Gıda kategorisine giren tüm maddeler
  • İlaçlar, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, makyaj ürünleri, besin takviyeleri

Pakistan’a Nasıl Kargo Gönderebilirim?

Pakistan Kargo tarifeleri ve net bir fiyat teklifi alabilmek için kargonuzun içeriği ve ebat ölçülerini bizi arayarak iletebilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza detaylı bir rapor gönderilir. Bu raporda detaylı hizmetlerin açıklamaları, gereken evraklar, gereken tutarlar ve gönderim sağlayabileceğiniz kargo taşımacılığı türleri listelenir. Size en uygun kargo paketini seçtikten sonra bize dönmeniz yeterlidir.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.