Motorlu Kurye

Motorlu Kurye Nedir Ne İşe Yarar

Motorlu kurye, belirli bir noktaya belli bir zaman aralığında ulaştırılması gereken gönderileri tam zamanında adresine ulaştıran kurye çeşididir. Motor kurye adı verilen motorlu kuryeler özellikle ulaşımı zor olan büyük şehirlerde daha hızlı ve kolay ulaşım sağlayan kuryelerdir. Yaya veya arabalı kargoya göre motorlu kurye çok daha hızlı bir iletim sağlar. Zira araç ile giriş sağlanması zor olan ve uzun süren yerlere de çok daha hızlı ve güvenli ulaşabilir. İlk olarak İstanbul’da kullanılmaya başlayan motor kurye sistemi günümüzde tüm şehirlerde kullanılıyor. Yoğun bir iş hayatının yaşandığı günümüzde zaman işletmeler için çok önemli bir unsurdur. Bir yerden başka bir yere kısa sürede iletilmesi gereken paket, evrak ve belge gibi gönderilerin tam zamanlı olarak gerekli adrese ulaşması önemlidir. Bu nedenle özellikle iş alanında hızlı olması nedeniyle motor kuryeler kullanılır.

Motorlu Kurye Yurt Dışı Kargo

Motorlu Kurye Nasıl Olmalıdır

Kurye hizmeti verecek olan kişinin A2 motor ehliyeti sahibi olması ilk şarttır. Trafik kurallarına uyan dikkatli bir motor sürücüsü olması önemlidir. Şehir trafiğine ve güzergâh bilgisine sahip olması kargonun zamanında adrese ulaşımı için mühimdir. Motor ile ulaşabileceği en kısa yolları bilmeli ve en kestirme yolu kullanarak zamanı iyi değerlendirmelidir. Kurye insan ilişkileri konusunda iyi, güler yüzlü ve iletişim gücü yüksek kişiler olması gerekir. Hızlı ve çevik olması, esnek ve yoğun çalışma koşullarına uyumlu, zamanı iyi kullanabilen kişiler olmalıdır. Disiplinli ve dikkatli bir çalışma gerektiren motorlu kuryeler bu görevi başarabilecek kişiler olarak seçilmelidir.

Kurye Yılların verdiği tecrübe ve müşteri memnuniyeti prensibi ile profesyonel kurye hizmeti veriyoruz. Her biri ehliyetli, deneyimli ve şehre akim kişiler olarak seçilen kurye ekibimiz ile gönderilerinizi tam zamanında istediğiniz yere ulaştırıyoruz. Kurye ekibimiz hızlı ve güvenli kurye görevi yaparlar. Belli bir adrese ulaştırmak istediğiniz tüm paket, evrak ve belge gibi gönderilerinizi tam zamanında belirttiğiniz noktaya iletiriz. Gönderilerin güvencemiz altında olup garantili bir şekilde ulaştırılır. En hızlı ve güvenli motorlu kurye hizmetini bizden alabilirsiniz

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.

WhatsApp chat