Mardin Uçak Yurt Dışı Kargo

Mardin Uçak Yurt Dışı Kargo

İnsanlar sürekli bir hareket halindedir. Çoğu zaman gezmek, eğitim almak, tedavi olmak, çalışmak ya da yeni bir bağlantısı kurmak amacıyla insanlar şehir dışına ya da ülke dışına çıkmaktadır. Sınır tanımaya hizmetler ile akrabalık ilişkileri de diğer şehirlerle bağlantı halinde olunmasını sağlamaktadır. İller arasındaki etkileşimin yararlarından birisi kargo hizmetlerinin gelişmesidir. Kitap, gıda, tekstil gibi birçok ürün şehir dışına kargolar aracılığı ile gönderilmektedir. Hayat karmaşası içinde bazı durumlarda önemli ürünler unutulmaktadır. Ya da oluşan ekstra durumlar bir an önce bir paketin başka şehre ulaştırılmasını zorunlu hale getirmektedir. Bu durumlarda ülke genelinde kara taşımacılığı vasıtasıyla nakliyat yapan kargolar yeterli olamamaktadır. Mardin uçak yurt dışı kargo

Yurt Dışı Kargo

Mardin Uçakla Kargo

Ülke içinde bir kargonun süratle sahibine ulaştırılmasının yolu uçakla taşınmasından ya da motor kurye kullanılmasından geçmektedir. Firmamız Mardin uçak kargo alanında hava yolu taşımacılığını kullanmaktadır. Türkiye’de hava yolu bulunan bütün şehirlerde hizmet veren firmamız hava yolu olan şehirlere Mardin’den paket gönderimi yapmaktadır. Yine bu şehirlerden Mardin’e paket gönderilebilmektedir.

Mardin Kargo Evden Teslim

Firmamızın uçakla kargo hizmetinden yararlanmak isteyen kişiler firmamıza internet sitesindeki formu doldurarak müracaat edebilirler. Bu durumda site takibi yapan çağrı merkezimiz tarafından müşteri aranacaktır. Yeterli bilgileri alındıktan sonra motorlu kuryemiz ev adresine intikal ederek paketi teslim alacaktır. Mardin uçak kargo paketleri gönderileceği ile göre merkez ofiste tasnif edilerek ilk uçak planlamasına dâhil edilmektedir. Havaalanı olmayan illerde en yakın havaalanı kullanılmaktadır.

Mardin Uçak Yurt Dışı Kargo Teslimat Süresi

Uçakla kargo hizmetlerinde evden alım ve eve teslim anında motorlu kuryelerimiz görev alır. Bunun dışında kargo paketi uçak ile taşınır. Ülke içindeki havaalanları arası mesafeye göre teslimat süreleri 1-4 saat arasında değişmektedir. Kargo teslimleri için bu süre gayet makuldür. Pasaportunu unutması nedeniyle havaalanında kalan, nakliye belgeleri nedeniyle gümrükten geçemeyen, hayati ilaçlarını yanına almaması, senet ya da çek gibi ticari defterlerin unutulması gibi sebeplerle başvurulan uçak kargo gereksinimi firmamız sayesinde kısa sürede giderilmektedir.

Mardin Kargo Avantajları

Mardin uçak  kargo firması olarak hava yolu şirketleri ile yapılan anlaşmalar ve kurulan ulaşım ağı sayesinde maliyetler oldukça düşmüştür. Firmamız mantıksal planlamaları sayesinde müşterisine net bir süre verir ve teslimat süreleri bu süreyi aşmaz. Bunun yanında kargo paketleri zarar görmez. Müşteriler sistemlerimiz sayesinde kargo paketlerinin teslimat evreleri online olarak takip ederler. Paket teslim edildiğinde gönderici bilgilendirilerek işlem tamamlanır.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.