Malezya Yurt Dışı Kargo

Malezya Yurt Dışı Kargo

Güney Doğu Asya ülkelerinden olan Malezya’ya kargo göndermek için şirketimizin iletişim numaralarınızı aramanız yeterli olacaktır. Pazar günü hariç haftanın herhangi bir günü bizlere telefon ya da web sitemizde yer alan iletişim formundan ulaşabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz ile Malezya yurt dışı kargo önceden belirtilen sürelerde kapıdan kapıya teslimat yapabiliriz.

Yurt Dışı Kargo

Malezya’ya Neler Gönderebilirim?

Türk Ticaret Kanunu ve Malezya’nın güncel Gümrük kuralları baz alınınca uygun olan tüm materyallerin taşımacılığını yapabilmekteyiz. Hatta 150 kilo ve altındaki tüm kargolarınız için ek bir ücret ve vergi ödemeden gönderim yapabilirsiniz. İster bireysel müşteri olun isterseniz ithalat – ihracat yapan kurumsal bir firma tüm kargo gönderilerinizi zamanında teslimat prensibimiz ile ev ve iş yerinizden alarak Malezya’da belirttiğiniz adresin kapısına dek ulaştırabilmekteyiz. Neler gönderebileceğinize dair bir fikrinizin oluşmasına yardımcı olmak üzere birkaç örnek sıralayacak olursak;

  • İlaç, takı, mobilya, belge
  • Besin takviyesi, tekstil ürünleri
  • Kozmetik ürünleri, elektrikli aletler
  • Sanayi makineleri ve yedek parçaları
  • Tıbbi nitelikte bulunan tüm ekipmanlar
  • Dekorasyon malzemeleri, elektronik cihazlar…

Gibi materyallerin yanı sıra parlayıcı nitelikte bulunan kimyasal maddelerin de taşınması mümkündür. Adet, ağırlık, büyüklük fark etmeksizin tüm ürünlerin kargo taşımacılığı yapılabilmektedir.

Malezya Yurt Dışı Kargo Hesaplaması Neye Göre Yapılır?

Kargo hesaplamasında ana etken ölçü birimi hacim olsa da kargo türü ve içeriği de büyük önem taşımaktadır. Net bir fiyat teklifi verebilmemiz için alıcı ve gönderici adresinin yanı sıra kargo içeriği, ağırlığı ve ölçülerini bizlere ulaştırmanız gerekmektedir. Hacim hesaplamasının formülü ise şu şekildedir;

En * boy * yükseklik / 5000

Bu formüle göre 20 kg ağırlığındaki bir kargonun hacim ölçüsü 15 kg çıkmaktadır.

Malezya’ya Nasıl Kargo Gönderebilirim?

Kargonuz hakkında temel verileri bize ilettikten sonra kısa süre içerisinde tarafınıza detaylı bir fiyat teklifi sunulacaktır. Bu fiyat teklifinde hangi yollarla taşımacılık yapılacağı, hangi firmaların kullanılacağı, hangi saatte kalkış yapılacağı ve hangi saatte iletim yapılacağı gibi detaylar net ücretlerle birlikte verilecektir. Fiyat tekliflerimizden size uygun olanı seçip bize ilettikten sonra kargonuz alınız ve en kısa zamanda kalkacak olan Malezya Uçak Kargosuna yüklenir. Kargo tesliminden itibaren tüm aşamaları Malezya Kargo Takip Sistemi ile görüntüleyebileceksiniz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.