Libya Yurt Dışı Kargo

Libya Yurt Dışı Kargo

Mısır, Sudan, Çad, Nijerya, Tunus gibi ülkelerle komşu olan Kuzey Afrika ülkelerinden Libya’ya gerçekleştirilecek hava yollu uçak kargo hizmetlerinde firmamız adından söz ettirmeye devam etmektedir. Tam zamanında teslimat anlayışıyla hareket etmemizin yanı sıra, alanında deneyimli uzman ekiplerimiz bulunmaktadır. Teknik donanım açısından yeterliliğe sahip olan firmamız müşteri memnuniyetinin yüksek olmasının haklı gururunu yaşamaktadır. Libya Express Kargo servisi en hızlısı olurken aynı zamanda uygun taşıma maliyetleri ve kargo takip süreçleriyle fiyatların makul olması da firmamızın tercih edilmesinde belirleyicidir. Sizlerde çeşitli ürünlerinizi Libya’ya göndermek istiyorsanız firmamızla hemen iletişime geçebilir, çeşitli konularda detaylı bilgiler alabilirsiniz. Libya Yurt Dışı Kargo

Yurt Dışı Kargo

Libya Yurt Dışı Kargo Gönderimleri

İstanbul’da yaşayan müşterilerimiz için özel kargo toplama araçlarımız bulunmaktadır. Anadolu ya da Avrupa Yakası semtlerinin tamamı için paketlerin adresten alımı yapılmaktadır. Bunun dışında diğer kentlerden ise İstanbul ofisimize gönderimler olmalıdır. Taşınması yapılacak paketler uzman ekiplerimiz tarafından incelenmektedir. Gıda türü ürünlerde mutlaka Gıda Üretim Sertifikası mail olarak şirketimize teslim edilmelidir. Ayrıca kozmetik ürünleriyle tüm ilaç ürünleri içinde MSDS formunun doldurularak şirketimize teslim edilmesi şarttır. Paketlerin hazırlanması sonrasında kalkış yapacak kargo uçağına nakli gerçekleştirilir.

Libya Kargo Paketlerinde Fiyatlar

Fiyatların ayarlanması ağırlık ve ölçü bilgileriyle oluşturulmaktadır. Kaliteli hizmet sunan firmamızda makul fiyat aralıkları var olurken web sitemiz üzerinden hesaplama işlemleri yapılabilir. Ayrıca çağrı merkezlerimiz üzerinden de destek alınması söz konusudur. Talep edilmesi halinde çok daha hızlı bir şekilde gönderimlerin sağlandığı Acil Kargo hizmeti vermekteyiz. Bunun haricinde Ekonomik hizmetle de paketlerin gönderimi sağlanmaktadır. Paketlerin tamamı problemsiz olarak tam zamanında teslim edilirken profesyonel işleyişin göz önünde tutulmaktadır.

Libya Kargo Takip Yapılabilir Mi?

Firmamız aracılığıyla Libya’ya gönderilecek tüm kargo paketlerinizin anlık olarak takibini internet sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Yalnızca konşimento takip numarasıyla an itibariyle tüm bilgiler alınabilir, hangi aşamalardan geçildiği de öğrenilebilir. Bu çerçevede raporlanma özelliği var olurken kargo çıkış tarihi, saatiyle kargonun nerede olduğu da 7 gün 24 saat görüntülenebilir. Uçak kargo gönderimlerinde sunduğumuz hizmetlerde zarf, evrak, paket, koli ya da numune taşınabilir olurken 150 kilograma kadar kişisel paketler hazırlanabilir. Sizlerde talep formlarını doldurularak istediğiniz ürünlerin gönderilmesini sağlayabilir, ticari faaliyet amacıyla taşınan ürünlerin faturasında ücretlendirme olmak kaydıyla gönderimler yapabilirsiniz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.