Kuveyt Yurt Dışı Kargo

Kuveyt Yurt Dışı Kargo

İthalat – ihracat yapan kurumsal bir müşteri olarak Kuveyt’e kargo gönderebilir ve alabilirsiniz. Buna ek olarak bireysel bir müşteri olarak da aynı özellikler ve hizmetlerden yararlanarak Kuveyt’e kargo gönderilerinizi iletebilirsiniz. Dünya genelinde 190ı aşkın ülkeye kargo taşımacılığı yapan deneyimli ekibimiz ile yerinizden dahi kalkmadan tüm kargolarınız adresinizden alınır ve teslim alınan kargolarınızla birlikte gerekli işlemler başlatılır. Kargonuz teslim edilene dek geçirdiği tüm safhalar ve kargo durumunuz ile alakalı diğer bilgiler an be an Kuveyt Yurt Dışı Kargo Takip Sistemine aktarılarak oturduğunuz yerden görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak sms kanalı ile gerekli tüm bilgilendirmeler otomatik olarak cep telefonunuza gönderilecektir.

Yurt Dışı Kargo

Kuveyt Yurt Dışı Kargo

Hava yolu taşımacılığını seçerek tüm gönderilerinizi oldukça uygun bütçelerle ve kesinlikle çok hızlı olarak gerçekleştirebiliriz. Hava kargo paketimiz iki ana kategoriye ayrılmakta olup aşağıda sıralanmıştır;

  1. Kuveyt Express Uçak Kargo

Bu tarifemiz ilaç gibi bozulma riski olan gönderileriniz için uygun olabileceği gibi acil olarak göndermeniz gereken resmi bir belge içinde yerinde bir seçenek olacaktır. Express hizmetimiz ile kargolarınız 24 – 48 saat aralığında adresine ulaşmaktadır. Eğer kargonuz İstanbul içinde ise bu süre kesinlikle 24 saati geçmemektedir.

  • Kuveyt Ekonomik Uçak Kargo

Daha uygun maliyetler sunan bu tarifemiz acil olmayan tüm gönderileriniz tarafından kolaylıkla tercih edilebilir. Express hizmet ile aynı kalite standartları, güvenlik önlemleri ve diğer hizmetlere sahip olup teslimat süresindeki değişimlerden dolayı oldukça ucuz bir kargo gönderimi imkanı sunmaktadır. Ekonomik seçenek ile göndermek istediğiniz ürünleriniz 5 – 7 gün aralığında teslim edilebilmektedir.

Kuveyt Kargo Ücretleri Nedir?

“ Kuveyt’e kargo hesaplaması neye göre yapılır? “ sorusu pek çok potansiyel müşteri tarafından araştırılmaktadır. Burada net bir fiyat verebilmemiz maalesef mümkün değildir. Kesin ücretleri ancak kargonuz hakkında daha fazla bilgi edinebilir isek verebiliriz. Bununla birlikte gönderileriniz numune tarzı kargolardan oluşuyor ise aşağıdaki formül kullanılarak hacim ölçüsü alınır ve bu bilgiye göre fiyat çıkartılır.

En * boy * yükseklik / 5000

Yukarıdaki formül kullanılarak 20 kg ağırlığındaki bir kargonun 15 kg hacime sahip olduğunu söyleyebiliriz. Net bir fiyat teklifi almak için firmamızı arayabilir ve aşağıdaki bilgileri bizlere ileterek en kısa zamanda net ücret tarifelerini size vermemizi sağlayabilirsiniz;

  • Kargo içeriği
  • Kargo ağırlığı
  • Kargo adedi
  • Kargo ölçüleri
  • Alıcı adresi
  • Gönderici adresi

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.

WhatsApp chat