Küba Yurt Dışı Kargo

Küba Yurt Dışı Kargo

Küba Yurt Dışı Kargo hizmetlerimiz, birçok farklı dünya ülkesine servis sağladığımız bir uçak kargo hizmet olarak sunulmaktadır. İstanbul Merkez üzerinden tüm müşterilerimize hafta içi 8.30-19.00 ve hafta sonu Cumartesi günleri 9.00-17.00 arasında mesai veriyoruz. 7/24 telefon hattıyla destek alabilir ve Küba Express Kargo ya da Küba Ekonomik Kargo hizmetlerini alabilirsiniz. Hızlı gönderim için express kargo veya normal bir gönderim için ekonomik hizmet talep edebilirsiniz.

Küba’nın Başkenti Havana olmak üzere birçok şehrine kargo gönderimi yapılabilir. Tütün ticareti ile ün yapmış olan Küba’da farklı kentlerdeki havalimanlarına gönderim yapılabilmektedir. Türkiye’den çıkan kargolar Almanya üzerinden gümrüklü olarak Küba havalimanlarına gönderilir. Kargolar, Küba’da acente tarafından teslim alınarak imzalı şekilde adrese teslim edilir.

Yurt Dışı Kargo

Küba’ya Kargo Nasıl Gönderilir?

Küba’ya kargo nasıl gönderilir sorusu için ilk adımda çağrı merkezimizle iletişime geçtiğinizde sizden kargo bilgileri istenir. Sonra uzman ekibimiz size fiyat ve servis sürelerini bildirir. Onay vermeniz koşulunda İstanbul’da kargonuz adresinizden teslim alınır ve gönderim işlemi başlatılır. Firmamız yurt içindeki farklı havaalanlarına da uçak kargo hizmetleri verebilmektedir. Gıda türü kargo işlemlerinde mutlaka gıda üretim sertifikası e-mail ile şirketimize kullanmalıdır. Kozmetik ve ilaç kargolarında ise MSDS formu önce şirketimize ulaştırılmalıdır.

Günümüzde yurtdışına çok pratik bir şekilde kargo gönderebilirsiniz. 150 kilogram kadar olan şahsi kargolarınızı takip numarasıyla sürekli olarak takip edebilirsiniz. Resmi ve belgeli ihracat taşımacılığında firma ve gümrükçünüz olmasa dahi şirketimiz üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Küba Kargo Ücretleri Hesaplaması Ve Ağırlık Hesaplama

Küba kargo ücretleri hesaplaması işlemlerinde; ağırlık, ölçü bilgileri ve servis seçeneğine göre şekillenir. Önce ağırlık sonra ölçü ve sonra hacım ağırlığı ile ölçüm yapılır. Son noktada yüksek kilogram üzerinden işlem sağlanır. Bu noktada açıklayıcı bilgiler web sitemiz üzerinden veya çağrı merkezi sayesinde öğrenilebilir. Disiplinli ve tam zamanında teslimat sağlayan firmamızdan avantajlı hizmetler alabilirsiniz.

Küba Uçak Kargo Takip Hizmeti

Küba uçak kargo hizmetleri sunulurken, kargo takip sistemi ile web sitemiz üzerinden kargolarınızı anbean takip edebilirsiniz. Takip sisteminde çıkış saati, varış saati ve teslimat gibi bütün bilgileri bulabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ilke edinmiş firmamız, tüm dünya ülkelerine hizmet verebilmektedir.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.