Kosta Rika Yurt Dışı Kargo

Kosta Rika Yurt Dışı Kargo

Kosta Rika Yurt Dışı Kargo firması sayesinde Türkiye üzerinden aldığınız tüm ürünleri firmamız sayesinde yurdumuzdan ilgili ülkeye resmi çerçevede gönderebilirsiniz. Gönderilerinizde hediyelik eşyalar, cep telefonu, yedek parçalar, makineler, takılar, parfümler, tekstil ürünleri, belgeler, kimyasal maddeler ve genel çerçevede Türk Ticaret Kanunu’na aykırı olmayan tüm gönderiler yer alabilir. Bir Orta Amerika ülkesi olan Kosta Rika, Büyük Okyanus’un ötesinde yer alır. Kosta Rika’ya havayolu uçak kargo servisleri tam zamanlı kargo teslimatları yapabilmektedir. Taşımacılık firmamız üzerinden express ve ekonomik hava taşıma servislerini seçebilirsiniz.

Yurt Dışı Kargo

Kosta Rika Uçak Kargo Hizmetleri

Kosta Rika uçak kargo sayesinde uzun mesafeli gönderilerde kısa sürede kargo gönderimi yapılabilir. Bu nedenle express kargo adı verilen hizmet sayesinde tüm müşteriler gönderilerini kısa süre içerisinde adresine teslim edebilmektedir. Ayrıca sigortalı şekilde sunulmakta olan kargo hizmetlerimizde bütün gönderilerin en iyi şekilde muhafaza edilmesi sağlanmaktadır.

Örneğin, ithalat ve ihracat işlemleri gerçekleştiren müşteriler uçak kargo hizmetlerini alarak deneyimli ve başarılı bir tercih kullanmış olurlar. Firmamız lojistik ve sınır geçişleri konusunda yüksek tecrübe sahibi olduğu için başarılı bir profil çizme yolunda ekonomik hizmetler sunmaktadır. Ekonomik olmasına rağmen kaliteden yoksun hizmetler yerine hem ekonomik hem de kaliteli hizmetlerimizi tercih ederek sorunsuz bir gönderim sağlayabilirsiniz.

Kosta Rika’ya Nasıl Kargo Gönderilir Sorusu

Kosta Rika’ya nasıl kargo gönderilir sorusu için çağrı merkezimiz ile kuracağınız irtibat sayesinde kargo bilgilerinizi teslim ettikten sonra analiz edilen fiyat bilgisi ve ulaşım süresi size sunulur. Hizmeti kabul ettikten sonra kargo kaydınız oluşturulur. Toplama araçlarımız kargonuzu İstanbul’dan ücretsiz olarak adresinizden alır.

Türkiye’nin birçok farklı şehrinden yurtdışına kargo gönderimi yapabilirsiniz. Firmamız yurtdışı hizmetleri gibi yurtiçi hizmetleri de verebilmektedir.

Kosta Rika Kargo Ücretleri Hesaplamaları

Kosta Rika kargo ücretleri ağırlık, ölçü ve servis seçeneğine göre belirlenmektedir. Ücretlerde öncelikle hacım ağırlığı ve sonra kilogram üzerinden işlem yapılır. Örneğin numune tarzı gönderimlerde en, boy, yükseklik çarpımı 5000’e bölünerek hesaplama yapılabilmektedir.

Firmamız gönderilerinizde takip hizmetleri de sunarken, müşteriler gönderilerinin konumunu anlık olarak izleyebilir ve teslimatını takip edebilir.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.

WhatsApp chat