Kosova Yurt Dışı Kargo

Kosova Yurt Dışı Kargo

Kosova Yurt Dışı Kargo Yugoslavya’nın dağılmasıyla birlikte 2008’de Balkanlar’ın yeni ülkesi olan Kosova ile iş yapıyorsanız ya da Kosova’da yaşayan sevdiklerinize ulaştırmak istediğiniz kargolarınız için www. ucakkargo.net sizlere hizmet amacıyla kurulmuş uzun yıllardır yurtdışı kargo hizmetleriyle bilinen bir firmadır. Evrak, ürün, koli, paket, hediye, zarf, numune gönderileriniz için her gün düzenli olarak hava yolu kargo çıkışlarımız bulunmaktadır. Kosova Kargo ile alakalı tüm soru, öneri ve istekleriniz için hemen çağrı merkezimizle iletişim kurabilirsiniz.

Türkiye, Kosova’yı ülke olarak tanıyan ilk ülkeler arasında yer alır. Dünya çapında 112 ülke tarafından tanınan Kosova ile Türkiye arasındaki bağ yüzyıllara dayanan bir kardeşliktir.  Türkiye’den Kosova’ya hava yolu ile uçak kargo gönderimi yapmanın yolu www.ucakkargo.net ten geçer. Web sayfamız üzerinden bizimle iletişime mail yoluyla geçebileceğiniz gibi, Çağrı merkezimizi arayarak uzman operatörlerimizden kargolarınız için ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Şirketimizin yeni hizmetlerinden biri olan Türkiye ve Kosova arasında Kosova Karayolu Kargo Taşımacılığı hizmetimizden de yararlanabilirsiniz Bu kon hakkında çağrı merkezimizden bilgi almayı unutmayın.  

Yurt Dışı Kargo

Kosova Express Kargo; Kosova’ya göndereceğiniz kargolarınızın aciliyeti varsa sizin için en uygun hizmetimiz Express Kargo’dur.

Kosova Ekonomik Kargo; Zaman sorunu yaşamadığınız her türlü kargonuzu hesaplı bir şekilde Kosova’ya ulaşımını sağladığımız hizmetimiz ise Kosova Ekonomik Kargo hizmetimizdir.

Kosova’ya Nasıl Kargo Gönderilir ?

Çağrı merkezimizde yer alan deneyimli operatörlerimiz sizden öncelikle kargo bilgilerini eksiksiz olarak alacak, ardından verdiğiniz bilgiler doğrultusunda kargo maliyetiniz teslimat süresi gibi ayrıntıları sizlerle paylaşacaktır. Kargo maliyetiniz, operasyon bilgileriniz, kargonuzun teslimat süreleri sizler için uygun bulunması ve onaylanması halinde kargo kaydınız alınacaktır.

İnternet sitemiz üzerinden kargonuzun akibetini, nerede olduğunu takip numaranız ile rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. 150 kilograma kadar şahsi kargo gönderimleri yapabilirsiniz. Şirket sahibiyseniz, gümrükçünüz yok ise yurtdışı kargo gönderileri  için uzun vadeli çalışma yapmak için bizlerle irtibata geçmekten çekinmeyin. www.ucakkargo.net uygun fiyatlı, tekliflerimizle sizlere hizmet vermekten gurur duyarız

KOSOVA KARGO ÜCRETLERİ NEYE GÖRE HESAPLANIR ?

En x Boy x Yükseklik / 5000 << numune tarzı gönderimler de bu şekilde hesaplanmaktadır. Ortaya çıkan sonuç, gerçek ağırlıktan daha büyükse bu kilo esas alınır. Fakat net ağırlıktan küçük ise gerçek ağırlık üzerinden işlem görmektedir. Hacim hesaplama işleminden anlaşılacağı gibi kargoyu ücretlendirme konusunda ölçü bilgilerinin ne kadar önemli olduğu ve bir santimin bile fiyatlarda etkili olduğunu göstermektedir.

Kosova Uçak Kargo şirketimiz,  sizlere hizmet etmekten onur duyar.