Kolombiya Yurt Dışı Kargo

Kolombiya Yurt Dışı Kargo

Kolombiya gizemli doğası, dans stilleri, kahvesi, turistik mekanları ile Güney Amerika’nın kalabalık ülkeleri arasında üçüncü sırada yer almaktadır. Adını ünlü kaşif Kristof Kolomb’tan almasına karşın Kolomb’un ülke topraklarına bulunmaması da hayli ilginçtir. Bu ilginç ülke ile bağlantılarınız varsa ve gerek şahsi gerekse ticari iş yapıyorsanız kargo gönderileriniz için www.acilkargo.net hizmetinizdedir. Her gün Türkiye’den Kolombiya Yurt Dışı Kargo ile düzenli çıkış yaptığımız Ekonomik ve Express kargo seçeneklerimiz sizler için geliştirilmiştir.

Yurt Dışı Kargo

Kolombiya Express Kargo; Kolombiya’ya en hızlı şekilde kargo gönderiminin doğru adresi Express seçeneğimizdir. Sorunsuz, hızlı karşı tarafa ulaştırılması gereken kargolarınız bu  servisimiz ile belirtilen sürede isim ve imza karşılığı alıcısına teslim edilmektedir.

Kolombiya Ekonomik Kargo; Türkiye – Kolombiya arasında göndereceğiniz kargonun  zaman sorunu yok ise ve uygun taşıma maliyetleri ile sizin için en ideal çözüm hizmeti ekonomik olandır.

KOLOMBİYA’YA KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

www.acilkargo.net çağrı  merkezimiz ile kuracağınız irtibatta deneyimli operatörler sizlere yardımcı olacak ve istediğiniz hizmet ekibimiz tarafından hemen analiz edilerek fiyat bilgisi ve servis süreleri gibi parametreleri sizlere sunacaktır. Sizlere sunulan kargo maliyetleri,  servis türü ve teslimat süresini kabul ettiğiniz takdirde hemen kargo kaydınız alınacaktır. Ayrıca internet sitemiz üzerinden kargo takip numaranız ile kargonuzun durumunu anlık olarak izleyebilirsiniz. Kargo gönderimleri 150 kilograma kadar şahsi olarak yapılabilmektedir. 150 kilogram üstü taşımacılık ihracat olarak kabul edilmekte ve  Resmi ve belgeli olarak yapılması gerekmektedir. Hem bireysel olarak, hem de firmanızın ihracat taşımacılığı için, firmanız ve gümrükçünüz olmasa bile şirketimiz üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

KOLOMBİYA KARGO ÜCRETLERİ HESAPLANMASI

Yurt dışı kargo işlemlerinin fiyatları servis seçeneği, ağırlık ve ölçü bilgilerine göre belirlenmektedir. Koli ve paketlerde ilk olarak ağırlığı baz alınır, daha sonra ölçü bilgileri üzerinden hacim hesaplanır. Bu yöntemde kargolarınız yüksek olan kilogram üzerinden fiyatlandırılmaktadır.  

En x Boy x Yükseklik / 5000 << numune tarzı gönderimler de bu şekilde hesaplanmaktadır. Ortaya çıkan sonuç, gerçek ağırlıktan daha büyükse bu kilo esas alınır. Fakat net ağırlıktan küçük ise gerçek ağırlık üzerinden işlem görmektedir. Hacim hesaplama işleminden anlaşılacağı gibi kargoyu ücretlendirme konusunda ölçü bilgilerinin ne kadar önemli olduğu ve bir santimin bile fiyatlarda etkili olduğunu göstermektedir.

Kolombiya Uçak Kargo şirketi 7 gün 24 saat sizlere yurt dışı kargo hizmetleri sunmaktan mutluluk duyar.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.