Kırgızistan Yurt Dışı Kargo

Kırgızistan Yurt Dışı Kargo

Kırgızistan yurt dışı kargo Orta Asya’da bulunan bağımsız Türk devletleri arasında yer alır. Kırgızistan Kargo sayesinde her türlü ürünü Express veya Ekonomik seçeneklerinden birini seçerek rahatlıkla yollayabilirsiniz. Kırgızistan’a gönderilen kargolar hava yolu taşımacılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Firmamız uçak kargo fiyatlarını en uygun fiyatta tutmaya özen göstermektedir. Bunun yanı sıra firmamız hızlı ve zamanında kargo teslimatı ve 7/24 iletişim imkanını müşterilerine sunmaktadır. Kargo gönderim seçeneklerini inceleyerek hangisini tercih edeceğinize karar verebilirsiniz.

Yurt Dışı Kargo

Kırgızistan Express Kargo: Türkiye’den Kırgızistan’a hızlı bir şekilde kargo gönderimi yapmak istiyorsanız Kırgızistan Express Kargo seçeneği sizin için oldukça idealdir. Express kargo taşımacılık sektörü içerisinde yer alan tüm hizmetler ve servislerden daha hızlı teslimat yapmaktadır. Ayrıca göndereceğiniz kargonun hassasiyeti bulunuyorsa express kargo seçeneğini seçmeniz daha faydalı olacaktır.

Kırgızistan Ekonomik Kargo: Diğer bir kargo gönderim seçeneği ise ekonomik kargodur. Kargo gönderim seçenekleri arasında en uygun fiyata sahip olma özelliğine sahiptir. Teslimat süresi diğer seçeneklere göre biraz daha uzundur. Ancak ekonomik kargonun fiyatlandırması oldukça makul olduğu için müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Göndereceğiniz kargonun hızlı bir şekilde teslim edilmesi gerekmiyorsa ekonomik kargo seçeneği ile gönderim yapabilirsiniz.

Kırgızistan’a Kargo Nasıl Gönderilir?

Öncelikle çağrı merkezi ile iletişime geçmeniz gerekir. Çağrı merkezinde bulunan müşteri temsilcisine kargonuzun ağırlık, uzunluk gibi özelliklerini eksiksiz bir şekilde anlatmalısınız. Çağrı merkezi çalışanı sizden aldığı bilgilere göre size belirli bir kargo ücreti ve teslimat bilgisi söyleyecektir. Eğer fiyat ve teslimat sizin için uygunsa kargo kaydı işleminizi yapabilirsiniz. Bu konuyla ilgili gerekli işlemleri müşteri temsilciniz gerçekleştirecektir.

İstanbul’dan yapılan kargo gönderimlerinde kargonuz adresinizden teslim alınır. Bunun için sizden herhangi bir ücret talep edilmez. İstanbul dışında farklı bir ilden gönderim yapmak istiyorsanız da kargonuzu herhangi bir gönderim seçeneğiyle merkez ofisimize ulaştırmanız gerekir. Kargonuzun teslimatının hızlı bir şekilde yapılması gerekiyorsa kargonuzu merkez ofisimize hava yolu taşımacılığını kullanarak kısa sürede gönderebilirsiniz. Elimize ulaşan kargonun ödemesi de yapıldıysa çıkış yapabilmesi için gerekli olan belgeler hazırlanır. Daha sonrasında ise kargonuz, kargo uçağına nakledilir ve Kırgızistan’a ulaştırılır.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.