28 Şub by Uçak Kargo

Kıbrıs Kargo

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (kısaca KKTC) Akdeniz’de bulunan en büyük üçüncü adadır. Türkiye’ye yaklaşık 70 km uzaklıktadır. Kıbrıs adasının kuzey kısmında bulunur. Bağımsızlık ilanından bu yana Türkiye tarafından ekonomik, siyasi ve askerî olarak desteklenmektedir. Türkiye’de “Yavru vatan”, “Yeşilada” ya da “cennet ada” diye de bilinir. Kıbrıs kargo işlemleri uçak kargo ya da limanlara ulaştıktan sonra gemi ile taşıma şeklinde yapılmaktadır.

Teknolojinin gelişmesi ile aynı doğrultuda kargo ile taşıma işleri gelişim göstermiştir. Günümüzde özel şirketler tarafından Professional şekilde hızlı ve güvenilir taşımacılık hizmeti verilmektedir. Özel şirketler tarafından yapılan büyük ve küçük çapta yük ve eşya taşıma hizmeti kargo hizmeti olarak adlandırılabilir. Kargo hizmeti eşyanın içeriğine göre özen ve hızlı sürede teslimat gerektirir. Kargo hizmetinden faydalanmak istediğiniz zaman kargo şubelerinden birinden form oldurarak hizmet satın alabilirsiniz ya da size en yakın kargo şubemiz ile iletişim kurup kargonuzu adresten aldırabilirsiniz. Adresten teslim alınan kargo belirtiğiniz adrese teslim edilir. Bu işlem hızlı bir şekilde belirtilip kargonuzun hasar görmeden belirttiğiniz adrese teslim etmenize Kıbrıs kargo yardım etmektedir.

Kıbrıs Kargo

Kıbrıs’a Kargo Nasıl Gönderilir?

Güler yüzlü ve uzman bir kadroya sahip olan Kıbrıs kargo hızlı ve güvenilir kargo hizmeti ile yanınızdadır. Temel prensibi müşteri memnuniyeti olan Kıbrıs kargo göndermek istediğiniz kargonuzu aldığı gibi hasarsız bir şekilde kısa sürede belirtiğiniz adrese teslim eder. Kargonun aciliyetine göre hızlı kargo servisinden de faydalanabilirsiniz. Hızlı kargo servisi uçak ile kargo hizmeti sunmaktadır ve gün içinde kargonuzun teslimatı sağlanmış olur. Kargo hizmeti uçak, araba ve gemi ile sağlanabilmektedir. Kargo göndermek istediğiniz takdirde kırılgan bir eşya ya da gıda ürünü gönderdiğiniz takdirde bu konuda görevliyi bilgilendirmelisiniz.

Size en yakın şubemize gelip kargonuzu göndermek istediğiniz belirttiğiniz zaman görevli kişi kargonuzu kontrol edip kırılgan bir eşya ya da gıda ürünü bulunduğu takdirde hizmet verecek elemanların dikkatli taşıması için paket üzerine not tutar. Kargo için ücret talep etmek için paketin kg ve desi hesaplaması yapılır. Kargonuz hasar görmeyecek şekilde uygun ambalaj ürünü ile paketlenir. Ve belirtiğiniz kargo şekline göre uygun araçla teslimat sağlanır. Tüm illere teslimat sağlandığı gibi uçak ile yurt dışına da hizmet sağlanmaktadır. Doldurduğunuz formda ki bilgiler bilgisayar aracılığı ile sisteme girilir ve kargonuz teslim alınmış olunur. Kargonuz nerede olduğunu internet hizmetinden faydalanarak takip edebilirsiniz. Hızlı şekilde kargonuz belirttiğiniz adrese teslim edilir.

Kıbrıs Kargo Hizmetleri

Kıbrıs kargo müşteri memnuniyetine önem verir ve bu doğrultuda kaliteli hizmet vermek için teknolojinin tüm imkanlarından faydalanır. Bünyesinde çalışan her birey alanında eğitimli ve uzman kişilerdir. Güler yüzlü ve çözüm odaklı hizmetin adresi olan Kıbrıs kargo adresten kargo alımı, alıcı haberli teslimat, telefon ihbarlı teslimat, sigortalı taşıma hizmeti gibi müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler vermektedir. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir