Kenya Yurt Dışı Kargo

Kenya Yurt Dışı Kargo

Kenya Yurt Dışı Kargo Doğu Afrika’nın en bilinen ülkesi olan Kenya’ya iletilmesi gereken kargolarınız direkt olarak ulaştırılmaktadır. Türkiye Kenya arası kargolar acil durumuna bağlı olarak en az 3-4 en fazla 6-7 gün gibi kısa zaman vadesinde alıcısına iletilmektedir. İstanbul merkezli ofisimiz almak istediğiniz hizmet türüne bağlı olarak size en üst düzey şekilde yardımcı olarak kargolarınızın zamanında yerine ulaşmasını ilke edinmiştir.

Yurt Dışı Kargo

Yurt Dışı Kargo

Kenya’ya kargo gönderim işlemi, Kenya Express kargo ve Kenya Ekonomik kargo olmak üzere iki çeşittir. Express kargo hizmetinde acil durumu olan ve hızlı biçimde yerine ulaşması gereken kargolar mevcuttur. Maliyet olarak pahalıdır ancak en hızlı iletim yöntemidir. Ekonomik kargoda ise; ucuz ve hızlı şekilde ulaşım sağlanmaktadır. Express kargoya göre aciliyeti olmayan kargolar bu şekilde hava yolu ile iletilmektedir.

TÜRKİYE’DEN KENYA’YA UÇAK KARGO HİZMETİ

Türkiye ile Kenya arasında yapılan gönderim işlemlerinde, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermenin ve aldığımız olumlu sonuçların tecrübesi ile hizmet vermekteyiz. Kargonuzun boyutu bizim açımızdan fark etmeksizin her kargonuza aynı hassasiyeti göstererek iletilmesini sağlıyor ve memnuniyetinizi her daim ön planda tutuyoruz.

TÜM DÜNYA ÜLKELERİNE KARGO GÖNDERİMİ

 Hızlı ve etkili şekilde yaptığımız bu gönderim işlemlerinde büyük küçük fark etmeden kargolarınızı dünyanın 4 bir yanına gönderiyor ve çözüme ulaştırıyoruz. Bu şekilde çalışma sistemimiz sayesinde uzun yıllardır bu alanda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

KENYA’YA KARGO NASIL GÖNDERİLİR?

Çağrı merkezimiz ile geçeceğiniz irtibat sonucunda, verdiğiniz bilgiler ışığında kargo kaydınız oluşturulup, fiyat hesaplamalarınız yapılmaktadır. Eğer İstanbul içerisinde ikamet ediyorsanız kargolarınız adresinizden teslim alınır. İstanbul dışındaysanız, İstanbul merkezli ofisimize gönderilerinizi kargolayabilirsiniz.Gıda üzerinden yapılacak gönderimler için ayrıca gıda üretim sertifikanızı öncelik olarak iletmeniz gerekmektedir.

KENYA KARGO ÜCRETİ NEYE GÖRE HESAPLANIR?

Yurt dışı kargo gönderim kriterleri, ağırlık boyut ve servis seçimi ile belirlenmektedir. İlk olarak kargonuzun ağırlığına bakılır. Fiyat hesaplaması yapılırken hacim ağırlığı yapılır ve boyutları ölçülür. Fiyatların belirlenmesinde en önemli faktördür.

KENYA KARGO TAKİP SORGULAMA SİSTEMİ

Kargolarınızın paketleme işleminden itibaren edineceğiniz kargo takip numarası ile kargonuz hakkında nerede olduğu ve yapılan işlemler gibi hassas bilgilere ulaşabilirsiniz. en hızlı şekilde takip işlemini gerçekleştirmek için kargo takip sorgulama sayfasından takip numaranız ile arama yapabilirsiniz. Teslim yapılana kadar istediğiniz zaman kargonuzun durumu ile alakalı bilgi alabilir ve kontrol edebilirsiniz.

KENYA KARGO HACİM AĞIRLIĞI HESAPLAMA

Hacim ağırlığı hesaplama işlemindeki amaç kargonun kriterlerinin belirlenerek fiyat seviyesi ortaya çıkarılmasıdır. Kargo gönderim işlemlerinde küçük birimler bile kargonun fiyatına etki edebilmektedir. Bu sebeple hassasiyet gerektiren bir işlemdir. Alanında uzman personeller ve güvenilir bir şirket arıyorsanız, en doğru sonuca en kolay yoldan ulaşmak için bizimle iletişime geçebilir ve kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.